A pók hálójában (2001)

Along Came a Spider

harnas1207   2018. 12. 03.

Nekem tetszett a film, és a csavarok is helyén voltak. De a befejezés irritálóan rossz lett. Minek kellett a happy end?

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Tetszett ez a film, izgalmas magával ragadó történet. Morgan Freeman elég nagyot alakít benne. Ajánlom mindenkinek.

danda115   2016. 11. 13.

Rettenetesen unalmas film. Nagyon lassú folyású történet, nulla feszültség. Elképesztően hosszasan bontakozik ki, és egyáltalán nem érzi az ember, hogy érdemes volt "végigszenvedni" az egészet. Nem igazán tudom ajánlani megnézésre.

Penge   2015. 10. 01.

Nekem bármi jöhet, amiben Morgan Freeman játszik. Azért látszik, hogy itt is a Hetedikből ismert karaktert vette elő, és ez annyira nem is vált kárára az egésznek, mivel maga a sztori nem annyira érdekes. Sajnos olyan átütő hangulata sincs a filmnek... több»

Michael Moriarty
Kim Hawthorne
Penelope Ann Miller
Michael Moriarty
Jay O. Sanders
Monica Potter

A pók hálójában (2001) később készült mint A gyűjtő (1997), a könyvek kronológiája azonban pont az ellenkezője.

A regényben Alex Cross és Jezzie Flanagan szeretők.

A film végét újraforgatták, mivel a tesztközönség az eredeti változatot elég rosszul fogadta.