Terminal (Végállomás)

Terminal (Végállomás)

Terminal

A film története szerint két bérgyilkos egy gonosz küldetésre indul, de a történetben feltűnik egy beteg tanár, egy rejtélyes takarító és egy pincérnő is, aki kettős életet él. Hőseink sorsa váratlanul keresztezi egymást, ám ennek halálos következményei… Több

Rendező: Vaughn Stein
Író: Vaughn Stein
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Hongkong, Írország, Magyarország
Premier: 2018
Mike Myers
Max Irons

2024.03.23 latla

Nevetgélve néztem a filmet most (2024. 03. 23.), a film is egy jó móka, de azért élmény, mert tudjuk, hogy Margot Robbie a jelenlegi legszexibb filmszínésznő. Szeretem nézni.

2020.08.22 BÉLA Nézhetetlen

Kszar

Borzalmas követhetetlen magyarán kszar

2018.02.28 philboy

Hát, kissé csalódás volt ez a film. Mármint azt gondoltam, Margot Robbieval és Simon Peggel a főszerepben nem történet sok rossz, és bár még így is egy egészen nézhető filmet kaptunk velünk, azt kell, hogy mondjam, hogy abszolút felejthető a Terminal... Több

2018.04.28 airbus

Nekem egyszerűen nagyon bejött. Totál jó a hangulata és a filmből szinte árad az a feszültség, ami teljesen átragad az emberre. Nem egy túlzottan agyalós film, de remek mozi, amit látni kell!

A film összbevétele 843 970 dollár volt (imdb.com).

A filmet részben Magyarországon forgatták. Eddig sokat forgattak a Kelenföldi Hőerőműben, a 3. metróban (Lehel téri megálló), és az Opera épülő Eiffel Műhelyházában, a régi Eiffel csarnokban forgatták le a kávézós jeleneteket, ugyanis oda egy komplett kávézó díszletet húztak fel.Szerző: XETH

A filmet Vaughn Stein rendezi, aki eddig olyan filmekben asszisztált, mint A dán lány vagy a Szépség és a szörnyeteg. Steinnek ez lesz az első önálló rendezése.Szerző: XETH

(2018. 07. 10.)
A tökéletes femme fatale
Margot Robbie legújabb filmjét Budapesten forgatta, amihez sikerült az önkéntes száműzetésbe vonult Mike Myerst is visszacsábítania. Több
Testvérviszály
Fargo