Terminal
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Hakker   2019. 01. 06.

Érdekes film. Zseniális volt a képvilág. Azt lehet mondani, hogy nem egy tucatfilm. Aki szereti az eredeti hangvételű filmeket, azoknak bátran merem ajánlani. A törénet kibontakozása elég lassaan indul be, egy kissé zavarosnak in tűnhet, de a végére minden a helyyére kerül.

airbus   2018. 04. 28.

Nekem egyszerűen nagyon bejött. Totál jó a hangulata és a filmből szinte árad az a feszültség, ami teljesen átragad az emberre. Nem egy túlzottan agyalós film, de remek mozi, amit látni kell!

philboy   2018. 02. 28.

Hát, kissé csalódás volt ez a film. Mármint azt gondoltam, Margot Robbieval és Simon Peggel a főszerepben nem történet sok rossz, és bár még így is egy egészen nézhető filmet kaptunk velünk, azt kell, hogy mondjam, hogy abszolút felejthető a Terminal. Valahogy ebben az évben nem jönnek össze a kémfilmek, gondolok itt a Vörös Verébre, ezt is csak rettenetesen túltolták a készítők, annyi minden cselekményt, akciót sűrítettek bele, hogy gyakorlatilag felejthető élménnyé válik az egész, és pont ez a tragédiája, hogy az ember nem kívánja újra megnézni.

Mike Myers
Max Irons
Dexter Fletcher

Margot Robbie legújabb filmjét Budapesten forgatta, amihez sikerült az önkéntes száműzetésbe vonult Mike Myerst is visszacsábítania. több»

A film összbevétele 843 970 dollár volt (imdb.com).

A filmet részben Magyarországon forgatták. Eddig sokat forgattak a Kelenföldi Hőerőműben, a 3. metróban (Lehel téri megálló), és az Opera épülő Eiffel Műhelyházában, a régi Eiffel csarnokban forgatták le a kávézós jeleneteket, ugyanis oda egy komplett kávézó díszletet húztak fel.

(XETH)

A filmet Vaughn Stein rendezi, aki eddig olyan filmekben asszisztált, mint A dán lány vagy a Szépség és a szörnyeteg. Steinnek ez lesz az első önálló rendezése.

(XETH)