Vadállatok

Savages
Sonny
Salma Hayek
Salma Hayek

Ben (Aaron Taylor-Johnson) egy békés buddhista hippi, legjobb cimborája Chon (Taylor Kitsch) pedig leszerelt tengerészgyalogos. Ők ketten elválaszthatatlanok, mindketten szerelmesek Opheliába (Blake Lively), de ez csak tovább erősíti barátságukat. Hárman békésen éldegélnek Kaliforniában a… Több

Rendező: Oliver Stone
Író: Don Winslow
Forgatókönyvíró: Shane Salerno, Don Winslow, Oliver Stone
Premier (HU): 2012.10.04.

2023.09.19 Roland Altner

Szinte hibátlan film. A szerelmi hármas zavar be a képbe, de nagyon.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nagyon vártam ezt a filmet. Tetszett a bemutatója is. A kettős szerelmi szál egy feleslegesen beépített plusz volt, nélküle is történt volna ami történt. Jobbra számítottam.

2018.02.16 hsanya182

Elég jó film. Persze elég tipikus, Kartell, pénz, drog, emberrablások. Elég erős benne az erőszak és a kegyetlenkedés. Nagyon karakteresek a főszereplők, nagyon viszik a filmet a színészi játékkal, igaz az első 1 óra nehezen telt el, de meglepően fordulatos, jelenetekben és érzelmekben gazdag.

2016.10.13 tiszaizsofi

Átlagosnak mondható krimi, hétköznapi film átlagos karakterekkel és a jól megszokott sablonos jelenetek visszatérnek a csattanó nem rossz de még odáig eljutunk eléggé untatott. Egy tucat kategória.

2019.09.05 dailyfilmsan

A drogról szóló filmeket nehéz eltalálni lehet belőle jót is meg nagyon rosszat is csinálni. Ez szerintem az utóbbi, bár nem annyira rossz de még egyszer biztos nem nézném meg. Mentségére legyen, elég mozgalmas és tud meglepetést is mutatni, viszont vannak benne érthetetlen és túl szélsőséges jelenetek is.

Jennifer Lawrence nem vállalta O szerepét, helyette inkább Az éhezők viadala (2012) című produkciót választotta.Szerző: ps

Taylor Kitsch a forgatást megelőzően egy tengerészeti kiképzésen vett részt.Szerző: ps

A filmben látható marihuána növények műanyagból készült kellékek.Szerző: ps

Taylor Kitsch nem vett igénybe kaszkadőri segítséget a forgatáson.Szerző: ps

Testvérviszály
Oz