Vadállatok

hsanya182   2018. 02. 16.

Elég jó film. Persze elég tipikus, Kartell, pénz, drog, emberrablások. Elég erős benne az erőszak és a kegyetlenkedés. Nagyon karakteresek a főszereplők, nagyon viszik a filmet a színészi játékkal, igaz az első 1 óra nehezen telt el, de meglepően fordulatos, jelenetekben és érzelmekben gazdag.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Átlagosnak mondható krimi, hétköznapi film átlagos karakterekkel és a jól megszokott sablonos jelenetek visszatérnek a csattanó nem rossz de még odáig eljutunk eléggé untatott. Egy tucat kategória.

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nagyon vártam ezt a filmet. Tetszett a bemutatója is. A kettős szerelmi szál egy feleslegesen beépített plusz volt, nélküle is történt volna ami történt. Jobbra számítottam.

Guszti   2016. 04. 20.

A történet jó, Oliver Stone következetesen építkezik és a film végig logikus marad. A két főhőssel nem tudok azonosulni, de nem az miatt, mert rosszul játszanak, egyszerűen csak az fura, hogy osztozkodnak egy nőn és szerelmük bármire képes. Salma Hayek alakítása viszont hibátlan, az ő karaktere a legkidolgozottabb és a legéletszerűbb. Összességében a film jó, de azért lehetne jobb is.

Sonny   2015. 06. 18.

Közepesnek mondható akció-krimi. A film izgalmas és intelligens, de a karakterek nekem valószerűtlenek, kezdve a főszereplő hősöktől a mexikói gengszterekig. Egyszerűen nem hiszem, hogy ilyen édes hármas tényleg létezhet. Ezt leszámítva a film élvezhető és izgalmas, de különösebben nem egy nagy dobás.

Salma Hayek
Salma Hayek

Jennifer Lawrence nem vállalta O szerepét, helyette inkább Az éhezők viadala (2012) című produkciót választotta.

(ps)

Taylor Kitsch a forgatást megelőzően egy tengerészeti kiképzésen vett részt.

(ps)

A filmben látható marihuána növények műanyagból készült kellékek.