
Vélemények (9)
Ebben a filmben mindenki is játszik, de a gazdag színészfelhozatal és a nagy múltú rendező önmagában nem vezet kiváló produkcióhoz. A szokásos megy benne: a relatíve zöldfülű, de a saját területükön sikeres és így magabiztos amerikai gyeptermesztők e... Teljes kritika
Nagyon vártam ezt a filmet. Tetszett a bemutatója is. A kettős szerelmi szál egy feleslegesen beépített plusz volt, nélküle is történt volna ami történt. Jobbra számítottam.
Elég jó film. Persze elég tipikus, Kartell, pénz, drog, emberrablások. Elég erős benne az erőszak és a kegyetlenkedés. Nagyon karakteresek a főszereplők, nagyon viszik a filmet a színészi játékkal, igaz az első 1 óra nehezen telt el, de meglepően fordulatos, jelenetekben és érzelmekben gazdag.
A drogról szóló filmeket nehéz eltalálni lehet belőle jót is meg nagyon rosszat is csinálni. Ez szerintem az utóbbi, bár nem annyira rossz de még egyszer biztos nem nézném meg. Mentségére legyen, elég mozgalmas és tud meglepetést is mutatni, viszont vannak benne érthetetlen és túl szélsőséges jelenetek is.
Átlagosnak mondható krimi, hétköznapi film átlagos karakterekkel és a jól megszokott sablonos jelenetek visszatérnek a csattanó nem rossz de még odáig eljutunk eléggé untatott. Egy tucat kategória.
Közepesnek mondható akció-krimi. A film izgalmas és intelligens, de a karakterek nekem valószerűtlenek, kezdve a főszereplő hősöktől a mexikói gengszterekig. Egyszerűen nem hiszem, hogy ilyen édes hármas tényleg létezhet. Ezt leszámítva a film élvezhető és izgalmas, de különösebben nem egy nagy dobás.
Hasonló filmek
Lehetne akár ez Oliver Stone 2012-es, Vadállatok című filmjének a címe. Stone korábban olyan nagysikerű mozikat rendezett, mint A szakasz, Született gyilkosok. Direktorunkra jellemző, hogy elég egyedi képi világgal dolgozik, melyhez egyedi hangulat p... Teljes kritika