erahurka   2018. 08. 14.

Egész jól kivitelezett gengszterfilm, ugyanakkor az eredetiség legkisebb szikráját is mellőzi, ami nem tesz neki jót. Konkrétan némelyik karakter bevezetésénél tudni lehet, hogy meg fog később halni. Amúgy jól néz ki és van benne pár kreatívabban meg... több»

dulkap   2015. 02. 04.

Nem rossz film ez, de nem is jó. Az első bő egy óra még jó is volt, még ha nem is korszakalkotó a műfaján belül. De aztán a kínai negyedes jelenet környékén megállt a film és utána már csak hullámzott a szint, de sosem tudta újra csak pár percig is e... több»

Bizsu82   2015. 04. 23.

Annak ellenére hogy jó a szereposztás, jók a színészek, mégsem nyerte el a tetszésemet ez a film. Vontatott, sok az unalmas rész és a sztori is sablonos. Egyszer nézhető.

jencike1985   2016. 10. 24.

Elvarázsolt az effajta gengszterek világa. Kicsit kilehet számolni mi lesz a film végén. A vörös hajú csajszi karaktere nagyon tetszik. Nem az a kemény gengszter film de azért nézhető,nekem 4 csillag.

kabel   2015. 07. 28.

Az ilyen hihetetlen szereplőgárdával rendelkező filmek általában nem szoktak jóra sikerülni. Nincs ez másképp itt sem, a történetet ezerszer láthattuk más filmekben, a karakterekből pedig csak kettőt sikerült kidolgozni valamennyire. A film egyedüli ... több»

Akodako   2015. 03. 24.

Ettől a filmtől valószínűleg a többség jobbat várt már csak a színészek miatt is. Vontatott, sokszor untató, nehezen mennek az események. Ez nem igazán jött össze.

Enjoy   2017. 01. 24.

Moziban láttuk a filmet és nagyon nagy élmény volt. Végig pörögnek az események és egy percig sem volt unalmas. Profik a színészek, izgalmas és érdekes a sztori.

A szereplők közül 61 hal meg.

(Norbi)

A film alapjául egy 2008-ban, a Los Angeles Times-ban közölt cikksorozat szolgált, amelynek jogait Will Beall, a forgatókönyv író nyerte meg.

Sean Pennt minden nap három órát sminkelték.

De'Aundre Bonds tíz év után ezzel a filmmel tért vissza a mozivászonra. Hét évet töltött börtönben emberölésért.

Ryan Gosling elsüt egy viccet a maffiafőnök kapcsán, mely szerint az egyetlen híres Mickey akiről hallott, az Mickey Egér. Gosling még gyermekként játszott a Disney Mickey Mouse Club (MMC, 1989) televíziós című produkciójában.

Bryan Cranston játszotta volna Max Kennard szerepét, azonban Az Argo-akció (2012) miatt végül vissza kellett mondani a szereplést.