Joker (2015)

Wild Card

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Jason Statham tipikus karakterábrázolásához passzol a film. Néhol kicsit unalmas, vontatott, de azért nem maradnak el az akció dús jelenetek sem. Egyszer nézhető.

Norbi   2018. 07. 24.

Klasszikus akciófilm a legjobb értelemben. Jason Statham mint mindig, most is kitűnően játszott , és az egész történet , a sztori..mintha ráírták volna, kíváncsi lennék, hogy a vagány hős szerepén kívül valami újat is tudna-e mutatni.

Yosihiro   2015. 05. 03.

Az akció jelenetek jók J. Statham szrintem jól játszott ebben a filmben is. A körülötte lévő szinészek viszont szerintem visszahúzták a flmet. Én egy romantikusabb befejezésnek jobban örültem volna. Hiányolatam egy olyan női szereplőt aki célt ad. Így marad egy magányos bunyós új élettel Kozikán :) Üdv Yosihiro

pisti18   2015. 08. 26.

Statham filmjei ilyenek,leülsz,megnézed,közben kikapcsolsz és ennyi ,de ez igy van rendjén. Ilyen filmek is kellenek és ez tökéletesen beleillik a képbe!

Zsofi821   2015. 04. 26.

A történetet túl egyszerűnek éreztem, nem dolgozta meg az agytekervényeimet, nem mutatott sokat az eddigi Statham filmek után, de egyszer érdemes megnézni, mert kikapcsol és jók az akciojelenetek.

Sofía Vergara
Sofía Vergara
Jason Alexander
Dominik García-Lorido
Hope Davis
Michael Angarano
Jason Statham

„Las Vegas egy vírus” – állítja a William Goldman (Maraton életre-halálra, Heat) regényéből készült, Joker címre keresztelt neo-noir, amelyben Jason Statham újra a drámai oldalát próbálja kidomborítani egy szerencsejáték-függő megoldóember szerepében. több»

A szépen megkoreografált verekedős jelenetek és velős beszólások nem visznek el egy egész filmet a hátán. több»

A kanalat lefegyverezéshez használni, már láthattuk Sir Anthony Hopkins-tól a Zorró álarcában, de Jason Statham volna a tökéletes válasz arra, hogy kézipoggyászban miért nem vihetik fel a repülőgépre az utasok. több»

Az előkészületek során szóba került Brian De Palma is a film rendezői posztjára.

(dulkap )

Jason Statham harmadszor dolgozott együtt a rendező Simon West-tel a Mestergyilkos (2011) és a Feláldozhatók 2. (2012) után.

(dulkap )

Tizenegy év után először készült film az Oscar-díjas forgatókönnyíró, William Goldman írásából.