Visszavágó

Deku   2017. 09. 13.

Nekem kicsit furcsának hatott ez a film de ettől függetlenül is nagyon szerethető, habár ez inkább átlagos azonban ez nem rontott a megítélésemen iránta. Én személy szerint ajánlom mindenkinek.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Nagyon kemény film és Gibson hozza a formáját. Jól sikerült film ez bár aki nem szereti a gyilkolászós akciót az inkább ne nézze, de azért nézhető akciófilm . Csak ajánlani tudom :)

TribeBubu   2017. 06. 20.

Sehol semmi extra, "csak" a szokásos Mel Gibson akciófilm. Aki bírja a többi ilyet, annak ez sem fog csalódást okozni. Minden a helyén van benne.

Bizsu82   2015. 04. 23.

Nekem kifejezetten tetszett a film, jól alakít benne Mel Gibson. Átlagosnál jobb akciófilm ma is nézhető, szórakoztató. Van benne elég akció, de ugyanakkor romantika, érzelmek is.

D. Wolfe   2016. 04. 15.

Nagyon tetszett a kopott, szürke színvilága. Nagyon illet a sötét, helyenként eléggé morbid összképhez. Olyan volt az egész, mintha egy külön univerzumot állítottak volna fel a készítők rengeteg jól kidolgozott szereplővel. William Devane aprócska mellékszerepe felejthetetlen.

A film elején Mel Gibson egy 1969-es Plymouth Roadrunner-t vezet.

(magyaristvan)

A film amerikai szlogenje az volt, "Get ready to root for the bad guy" ("Készülj fel rá, hogy a rosszfiúnak szurkolsz"). Ezt az ausztrál bemutatón megváltoztatták arra, hogy "Get ready to CHEER for the bad guy", mivel Mel Gibson rámutatott, hogy a "to root" az ausztrál szlengben azt jelenti, közösülni.

(kázsé)

Brian Helgelandt két nappal azután rúgták ki, hogy megkapta az Oscar-díjat.

(kázsé)