Visszavágó

Payback

2023.08.27 Ergit

Nagyon ütős film, mindenképpen megnézendő!

2020.11.11 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

Szegény kis lábujjkáim!

Kőkemény akció-thriller, amit eredetileg Helgeland rendezett, de a vége felé összeveszett Gibsonnal, aki kirúgta, és mással fejeztette be a filmet. Mondjuk a rossz nyelvek szerint ő maga rendezte a végét. Mindegy is. A lényeg, hogy minden benne van e... Teljes kritika

2016.05.22 Yosihiro

Nagyon kemény film és Gibson hozza a formáját. Jól sikerült film ez bár aki nem szereti a gyilkolászós akciót az inkább ne nézze, de azért nézhető akciófilm . Csak ajánlani tudom :)

2017.09.13 Deku

Nekem kicsit furcsának hatott ez a film de ettől függetlenül is nagyon szerethető, habár ez inkább átlagos azonban ez nem rontott a megítélésemen iránta. Én személy szerint ajánlom mindenkinek.

2023.08.20 Erik Csok

Mel Gibson bosszú története!

Nekem nagyon tetszett ez a film, mikor láttam. Pörgős, akciódús, látványos. A története nem nagy szám, de maga a kivitelezés szerintem nagyon jó, Mel Gibson karaktere pedig nem egy tipikus bosszúszomjas karakter, hanem kicsit kidolgozottabb. Alakítása is tök rendben van, jól áll neki ez a szerep. Egy-két helyen lehet rajta nevetni is, és hát a 90-es évekbeli akciófilmek mellet ez is megállja a helyét!

2017.06.20 TribeBubu

Sehol semmi extra, "csak" a szokásos Mel Gibson akciófilm. Aki bírja a többi ilyet, annak ez sem fog csalódást okozni. Minden a helyén van benne.

2015.04.23 Bizsu82

Nekem kifejezetten tetszett a film, jól alakít benne Mel Gibson. Átlagosnál jobb akciófilm ma is nézhető, szórakoztató. Van benne elég akció, de ugyanakkor romantika, érzelmek is.

2021.10.04 Gauss

Egy nagyon izgalmas, kemény akciófilm a 90-es évekből. Tökéletes. Aki nem látta, mindenképp pótolja!

2016.04.15 D. Shaday

Nagyon tetszett a kopott, szürke színvilága. Nagyon illet a sötét, helyenként eléggé morbid összképhez. Olyan volt az egész, mintha egy külön univerzumot állítottak volna fel a készítők rengeteg jól kidolgozott szereplővel. William Devane aprócska mellékszerepe felejthetetlen.

2015.09.01 Mr. Zero

Egy tökéletes alkotás, a hideg ráz még mindig. Fergeteges film, oda vagyok érte! Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

2014.10.13 SuperBoi

Jó kis film volt, nézhető, izgalmas. Végig fenntartotta a feszültséget, és Mel Gibson karaktere is jópofa volt, na meg a gonosztevők, akiket szintén nagyon ügyesen trombitáltak össze erre a filmre. Valahogy így kell kinéznie egy normális akciófilmnek.

2018.10.12 Bendegúz

Baromi jó film, vicces, szórakoztató, izgalmas. Bár alapjáraton nem szeretem az ilyen bűnözős, lövöldözős műfajt, most már egy ideje az az érzésem, hogy az ilyen típusú Mel Gibson filmek mindig jól sülnek el (halálos fegyver, mad max, stb.) valahogy ... Több

2016.11.04 tonyd

Imádom, mind a mozikban és dvd-n kiadott verziót, mind pedig az évekkel később neten megtalálható rendezői változatot.