NFG   2018. 03. 24.

Nagyon jól sikerült film! A története lebilincselő! Külön tetszett, hogy elég véresre és brutálisra sikerült! Aki szereti a durva akciófilmeket, annak biztosan tetszeni fog!

Lord British   2015. 02. 10.

Egy példátlanul alulértékelt film, amely bár nem ér fel a képregényekhez, mégis egy élvezhető akció-mozi. A történet rendben van, a szereplők is hozzák a karaktereiket, Thomas Jane pedig szerintem a 3 Megtorló-színész közül a legjobb. A film egyik legjobb jelenete Castle és az orosz párharca, garantáltan maradandó élményt nyújt. Kiemelném még a film főcímdalát is, amelyet a mai napig szívesen hallgatok, nagyon el lett találva.

krysn95   2015. 10. 30.

Lehet, hogy csak azért mert jó élmények kötődnek hozzá, de én nagyon szeretem. Hibátlan hangulat, es egyszerű mégis nagyzserű ív. A szereplők jók, az arányok tökéletesek..egyszerűen hangulatos és klasszikus. Sajnálom, hogy nem folytatták..(a War Zone borzalmas..azzal nem oazarold az időd). Azért csak 4 csillag mert talán kissé B múvi beütése van...áh meggondoltam 5 csillag neki

Melibaba   2015. 05. 27.

Szerintem a film nagyon jol sikerult. Kiveteles szineszek nagy alakitasa rejlik benne. Az egyik kedvenc filmeim koze tartozik. Ajanlani tudom.

esfworld   2016. 01. 14.

Nagyon tetszett a film, bár nem annyira brutális a karakter, mint a képregényekben, de mégis eltudom hinni, hogy Thomas Jane a Megtorló, mert hihetetlenül jól hozza a karaktert.

John Travolta

66 halott szerepel a filmben.

(Norbi )

A késharc jelenet filmezése közben Thomas Jane véletlenül megszúrta Kevin Nasht.

(kázsé )

Eredetileg a főhősnek lett volna egy David Lieberman nevű segédje is.

(kázsé )