Joker

Wild Card

2024.04.17 Tomipapi

A film jóra sikeredett. Hozta a formáját minden tekintetben. Aztán egyszer csak vége lett. Annyira belefelejtkeztem a film lendületébe, hogy észre sem vettem, hogy a végéhez közeledik. Szerintem terveztek egy második részt is, ami Korzikán játszódik...

2017.09.21 mamiéstöti2

Jason Statham tipikus karakterábrázolásához passzol a film. Néhol kicsit unalmas, vontatott, de azért nem maradnak el az akció dús jelenetek sem. Egyszer nézhető.

2015.05.03 Yosihiro

Az akció jelenetek jók J. Statham szrintem jól játszott ebben a filmben is. A körülötte lévő szinészek viszont szerintem visszahúzták a flmet. Én egy romantikusabb befejezésnek jobban örültem volna. Hiányolatam egy olyan női szereplőt aki célt ad. Így marad egy magányos bunyós új élettel Kozikán :) Üdv Yosihiro

2023.10.31 kabel

Jason Statham-film

Ez a tökéletes Jason Statham-film, melynek lényege, hogy főszereplőnk a film 90%-ban coolnak tűnjön. Lényegében egy fanfiction a macsóságról Las Vegasban. Kicsit meglepő, hogy egy elég drága film volt, tekintve, hogy alig akad benne akár csak kicsit is ismert színész vagy grandiózusabb jelenet. Ennek ellenére a színészi játék remek, és a sztorink meglepően sok időt hagy Stathamnek is, hogy érzéseket mutasson a sztoikus verőember arcán kívül. Természetesen nem fogja megváltani a világot a film, nem több egy sima bosszúfilmnél, de azt is messze túl vontatottan és lassan hajtja végre. Blackjackes jelenetek is akadnak, de még azt se tudnám mondani, hogy a film nagyon a függőségről szólna, habár nagyon más tematikát nem tudtam felfedezni. Statham karaktere, Nick ki akar törni világából és életéből, és ezt pár szépen koreografált harci jeleneten keresztül hajtja végre, ahol az ellenségek szépen sorban, egyenként sétálnak főszereplőnk mellé, hogy az öklével, térdével és könyökével valamint kezébe kerülő random eszközökkel gyógyítsa ki őket ebből a problémájukból. Érthető, hisze egy Jason Statham-filmről beszélünk.

2019.12.19 uniterra

Egyszeru szorakozas

Mi kerult 30 millioba ezen a filmen? Mert ennyibo jott ki. William Goldman a forgatokonyv iro sokat kaphatott, Statham is, na de akkor is. Ha megnezzuk hol jatszodik, akkor alig van helyszin, annak fele is lepukakdt ma mar nem letezo cseho(Dennys) es motel (TOD Motor Hotel). A tortenet meg elkepesztoen egyszeru, megverni egy kurvat, bosszut allni erte s kozben black jacken nyerni es vesziteni. Dramanak annyi, a gengszter fonok fiat paholja el, majd szurja halalra Statham, aztan a jotevo have ad felmilliot s lelep a a varosbol. Ennyi nem tobb. Ha valaki szereti a jol felvett verekedeseket, akkor itt megtalalhato. Ha erdekes tortenetet vart, az nincs mert ez egyszeru mint egy faek. Arra jo, hogy elverjen vele egy nem tul nagy estet az ember.

2021.11.30 Harper

Statham egyik legjobbja

Jason Statham a kedvenc akciósztárom, mert mindig hozzátesz valami lényéből fakadó pluszt az általa megformált karakterekhez. A szállító, a Halálfutam és a Mestergyilkos - Feltámadás mellett a Joker a legjobbja, noha rendkívül gazdag és nagyon színes a filmes palettája. A Jokerben Statham egy Nick Wild nevű figura bőrébe bújik, aki egy esendő, hibákkal teli figura. Gyengéje a kártyajáték (nagy tétekben), miközben testőrködik a kaszinók városában. Profi harcos, halálpontos céllövő és villámgyors küzdő, bárki is az ellenfél. Egy alkalommal egy nőt ért inzultust kell megbosszulnia, ami egy számára fontos nővel esett meg. Ám a bosszú tárgya nem akárki, így végül szokás szerint alvilági túlerővel kerül szembe. A Jokerben kapunk fordulatokat, kitűnő verekedéseket, izgalmas jeleneteket, mégpedig Amerika játszóterén, Las Vegasban. Statham egyik legjobbja ez a film, én vagy tucatszor láttam. Értékelésem: 80%.

2018.07.24 Norbi

Klasszikus akciófilm a legjobb értelemben. Jason Statham mint mindig, most is kitűnően játszott , és az egész történet , a sztori..mintha ráírták volna, kíváncsi lennék, hogy a vagány hős szerepén kívül valami újat is tudna-e mutatni.

2023.05.03 Szentgróti Patrik

Egyszerű, lényegre törő film, csak hátra kell dőlni és élvezni, nincs túl bonyolítva, olyan igazi Statham -es produkció.

2015.04.26 Zsofi821

A történetet túl egyszerűnek éreztem, nem dolgozta meg az agytekervényeimet, nem mutatott sokat az eddigi Statham filmek után, de egyszer érdemes megnézni, mert kikapcsol és jók az akciojelenetek.

2015.08.26 pisti18

Statham filmjei ilyenek,leülsz,megnézed,közben kikapcsolsz és ennyi ,de ez igy van rendjén. Ilyen filmek is kellenek és ez tökéletesen beleillik a képbe!

2015.06.07 Tomi

Hozta az elvárásaim a film. Statham filmektől mindig az akciót várom nem az elgondolkodtató dolgokat és ettől a filmtől is megkaptam ezt. Statham még mindig kőkemény. Akcióban nem volt hiány, ahogy pofonokból sem. Jó kis szórakozás volt :) Aki ilyen filmtől többet vár az ne nézze meg.

2016.02.17 Rayman102

Nem lett valami nagy durranás, de lett rossz film. Szerintem ez egy közepesen jó akciófilm durva humorral. Aki szereti Jason Statham akciófilmjeit az ne hagyja ki.

2015.06.11 superxaba

Jason Statham még nagyon sokáig a tinik akciósztárja fog maradni, csak jó lenne már valami tényleg ütőssel előállnia, mert eddigi filmjei, ahogy ez is, az egyszermegnézős kategóriából nem tudnak kilépni!

2015.02.25 kovi23

Nagyon szeretem Statham filmjeit, de erre azt kell, hogy mondjam, hogy ez a film nem lett egy nagy durranás. Ez a film inkább egy krimi esetleg thrillerszerűség pici akcióval, a néző ne akciófilmet várjon, inkább egy olyan filmet, amiben van akció is, amit természetesen Statham dob fel.