Joker

Wild Card

2015.08.17 Aranyhal

Szeretem Jason Stathamet mint színészt, és nem okozott csalódást ebben a filmben sem. Tipikus Statham akciófilm, ami végig pörgős, persze kiszámítható a vége, mégis izgalmas

2015.03.28 fagitta

Statham karakterében egyesül a jó és a rossz: egyrészt nagyszerű testőr, igaz barát, másrészt egy önelégült játékfüggő, aki tesz a társadalmi normákra. Maffiafilmnek túlzás lenne nevezni, ahhoz gyenge.

2016.10.15 Manson

Izgalmas, profi színészeket felsorakoztató film, ami végig leköti a nézőt. Fordulatos, cselekményes film, akciójelenetekben dús és szórakoztató! Karakteres színészek.

2015.06.29 macikutya

Nekem tetszett főleg, hogy Jason Statham játssza a főszerepet. Mondhatnám, hogy tipikus Jason S. Akciófilm, de akkor mindenki "azt" a fajta filmet várná, ami általában tőle jön, itt viszont valamivel kevesebb a bunyó, viszont van egy hangulata. A fil... Több

2015.06.30 bigi

Hozta a Statham-filmektől megszokott formát, se, többet se kevesebbet, szóval nem volt rossz film. Nem túl bonyolult a történet, de teljesen jó. Én főleg Jason Stathat miatt néztem meg, de a többi színész is jól alakította a szerepét.

2015.05.22 Balu

Röviden és tömören: se eleje, se vége. Emberünk lézeng Vegasban, és ennyi.Akció jelenet úgy 4 van a filmben, jó az kemény, mint mindig, de részemről ez egy Statham filmhez képest KEVÉS. Talán ez az első olyan film tőle, ami annyira nem jött be. Megnéztem,de felejtős!

2015.08.26 csongi888

Statamnek nem volt pénze ennivalóra, hogy elvállalta ezt a filmet? Botrányosan gyenge volt. Én nem is értem ezt, hogy vagy miért kellett belemennie. Értem én, hogy nincs jó forgatókönyv mostanság meg a klasszik akcióhősök kora is kezd leáldozóban lenni de azért mindennek van határa.

2015.06.09 Melibaba

Statham hez nagyon illik ez a karakter. Akcio hos aki megver mindenkit es remekul hangulatossa teszi a verekedest. Jo film ajanlani tudom.

2015.05.07 goldfisy

Nagyon tetszett a film, Statham karaktere tökéletes választás a főszerepre. A film erényei többek közt a cselekmény köré szerveződő Las Vegas -i kép, ami csak elsőre tűnik sablonosnak.

2016.02.23 zsfarkas

Nagyon jó akciófilm, izgalmas, pörgős, olyan, amilyennek lennie kell. Szeretem Statham -et, jók a filmjei, ez sem okozott csalódást. Tetszett a befejezés is.

2015.02.15 Bimbi

Nem rossz film, amolyan tipikus akció. Moziban láttam tegnap, nem bántam meg hogy megnéztem. Statham hozta a formáját. Érdemes egyszer megnézni.

2015.03.09 Vibozsofi

Igazi jó pörgős akció, imádom Jason minden filmjét. Nem csalódunk benne most sem :-) Kicsit lehetett volna gyorsabb, ütősebb a film, de így is hozta, amit vártam tőle, így jár a maximális pontszám.

2015.08.28 avocados

Tipikus Statham film, de nem a minőségibb fajtából. Kiszámítható és unalmas, gyorsan le is zavarják, sablonos poénok, alig van benne akciójelenet. Rettentő gyenge.

2016.02.02 szabi17

Ez nem egy szokványos Statham film kicsit lassabb tempójú és kevesebb akciót tartalmaz. A filmben egyedül csak Statham alakítása tetszett de nem volt igazán társa amit a film stílusa most megkövetelt volna. A végén a történet kicsit gyorsan véget ér... Több