Joker

Wild Card

2015.03.24 piaf023

Szerintem Jason Statham egyik legrosszabb filmje. Értelmetlen, céltalan az egész történet. Egyszer nézhető, moziba nem érdemes miatta menni.

2015.02.10 totli

A szokásos Statham akcióknál, ez sokkal gyengébb, kevés az a 4 akció jelenet, ami benne van. Mondjuk a kanalas-késes az menő. Szerencsére gyorsan lepörgött a film. nem csinálták feleslegesen elnyújtottra. Egyszer meg lehet nézni, ha éppen van egy unalmas másfél órád.

2016.03.03 Sniper

A Szívek Szállodája című sorozat óta várom, hogy valamilyen ütősebb film élvonalában feltűnjön Milo Ventimiglia! És lőn! A Joker pörgős, izgalmas, eseménydús; minden szereplője hozzátesz a sikerhez: A szállító-s Jason Statham, oldalán a dekoratív kül... Több

2015.06.13 varjú

Teljesen azt kaptam ettől a filmtől, amit vártam - se többet, se kevesebbet. Statham ismét megver mindenkit, aki az útjába kerül, sármosan és viccesen 'megmenti' a nőt a rossz fiútól, tehát olyan az egész, mint egy tündérmese. Csaki kicsit véresebb. Remekül szórakoztam.

2015.08.11 Gabor

Statham egy kategória színész,mint annak idején a Van Damme,vagy Steven Seagal.Ugyanaz az arc ,nézés,mimika.De így van ez jól. Az viszont tény, hogy volt már ennél jobb és izgalamasabb filmje is.Egyszer azért nézzétek meg!

2015.02.09 Rózsa

Egy jó akciófilm szuper szereplőkkel! Nagyon tetszett! Statham ismét hozta formáját, ő ehhez ért a legjobban.

2015.06.16 jos78

Egyszer meg lehet nézni. Túl sok újdonság nem volt a filmben. Egy Statham-es rendcsinálós film. :-)

2015.03.04 Real013

A film remake, 1986-ban Burt Reynolds testőrködött Vegasban. A majd harminc évvel ezelőtti darab sem sikerült túl fényesen, most sem más a helyzet. Bár Statham hozzá a szokásosat, a Wild Card feledhető, felületes darab lett, ami inkább hasonlít egy s... Több

2015.02.13 tothtamas

Egyszer meglehet nézni. Film+-os film. Sokat nem kell várni tőle, igazából egy átlagon aluli Statham mozi.

2015.02.04 kriskaa

Röviden és tömören: se eleje, se vége. Emberünk lézeng Vegasban, és ennyi.Akció jelenet úgy 4 van a filmben, jó az kemény, de részemről ez egy Statham filmhez KEVÉS. Első olyan film tőle, ami nem jött be

2015.03.13 tothtibor5

Régi vágású akciófilm , a stílus minden pozitívumaival és negatívumaival. Pozitívum hogy tele van akcióval és egy percig sem lehet unatkozni. Negatívum pedig hogy sablonos , kiszámítható története van és a karakterek is lehetnének jobbak. 3/5

2015.03.05 molzol84

Jason Statham jó arc, de ez még tőle is nagyon kevés volt. :/ Elég unalmas, vontatott, fárasztó akciófilm-kísérlet, őszintén szólva nem tudom senkinek ajánlani.

2015.02.14 orevivien

Egyszer megnézhető akciófilm! Nem a legjobb fajtából. Lehetett volna sokkal jobb is.

2015.02.04 kissanyi

Előzetes alapján kicsit több akcióra számítottam volna, voltak benne részek amiket nem igazán értettem, illetve nekem a végén erősen félbehagyás érzetem volt, Jason Statham természetesen attól nagyon jól játszott, mint mindig.