A szobatárs

A szobatárs

The Roommate

Sara (Alyson Michalka) éppen most nyert felvételt egy otthonától távol esõ fõiskolába, ezért aztán kollégiumba kénytelen menni. Újdonsült szobatársával, Rebecca-val úgy tûnik, igazi barátság veszi kezdetét, ám Sara hamarosan rádöbben, hogy a lány kedvessége mögött több rejlik, és nem csupán saját maga, de közeli ismerõsei is komoly veszélyben vannak?

Premier (HU): 2011.07.20. | Netflix (2024.01.31.)

2022.08.21 Takiyeahell

Hát-hát, szerintem lehet tudni, hogy mit kell várni tőle. Én véletlenül találtam meg, amúgy pihenésképp valami gagyibb/átlagos horrorfilmet kerestem, és erre tökéletes.

2016.12.30 HercegPeter

Egyáltalán nem mondható horrornak, még thillernek is alig. Az alapötlet jó, de minden más nagyon gyenge. Logikátlanul viselkednek a színészek, ami még Rebecca-nál érthető is, de a többieknél semmiképp. Kár volt időt áldozni rá.

2017.04.18 indingo

Egyszer meg lehetett nézni, már láttam valami hasonlót korábban. Sokat nem szabad tőle várni az biztos.

2019.05.31 Ms. Akárki

Egész jó thriller. Az alapgondolat jó volt, hogy egy antiszociális lányka beleszeret az szobatársába a kollégiumban és csak magának akarja. Jó lett volna mélyebben megismerni a szereplőket, nem csak így felületesen. Akkor talán ijesztőbb lett volna a film. A szereplőgárdát nagyon jól eltalálták.

2018.12.08 harnas1207

Nem volt rossz, de nehéz lenne dicsérni. AZ ötlet ügyes, de a kivitelezés gyenge. A szereplők szintén.

A film promóciós plakátját a Southwestern College-ban fotózták. Emiatt több vita is volt, hogy a készítőknek volt-e hozzá joga, illetve, hogy negatív képet fog-e festeni a film az intézményről.Szerző: harnas1207

Mr. Robot
2015