Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A szobatárs (2011)

The Roommate

Di Canio   2020. 02. 18.

Jobbat vártam, de elég unalmas, nem igazán éri meg időt pazarolni rá.

HercegPeter   2016. 12. 30.

Egyáltalán nem mondható horrornak, még thillernek is alig. Az alapötlet jó, de minden más nagyon gyenge. Logikátlanul viselkednek a színészek, ami még Rebecca-nál érthető is, de a többieknél semmiképp. Kár volt időt áldozni rá.

indingo   2017. 04. 18.

Egyszer meg lehetett nézni, már láttam valami hasonlót korábban. Sokat nem szabad tőle várni az biztos.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Egész jó thriller. Az alapgondolat jó volt, hogy egy antiszociális lányka beleszeret az szobatársába a kollégiumban és csak magának akarja. Jó lett volna mélyebben megismerni a szereplőket, nem csak így felületesen. Akkor talán ijesztőbb lett volna a film. A szereplőgárdát nagyon jól eltalálták.

harnas1207   2018. 12. 08.

Nem volt rossz, de nehéz lenne dicsérni. AZ ötlet ügyes, de a kivitelezés gyenge. A szereplők szintén.

petraszab   2019. 05. 06.

Sablonos és kiszámítható történet, de a legfőbb baj hogy semmi izgalom nincs benne.

moov18   2016. 02. 02.

Ellentétek

A történet elég megkapó. Veszélyesen személyiségzavaros, megrögzött, skizofrén lány, és a szöges ellentettje: egy ízig-vérig épp eszű, egészséges, pozitív világszemléletű lány. Mindketten egy szobában, kollégiumi szobatárs címszóval. Hát, mit is mond... teljes kritika»

A film promóciós plakátját a Southwestern College-ban fotózták. Emiatt több vita is volt, hogy a készítőknek volt-e hozzá joga, illetve, hogy negatív képet fog-e festeni a film az intézményről.

(harnas1207)