A gödör (2001)

The Hole

Keira Knightley
Keira Knightley

indingo   2019. 08. 23.

Szerintem érdekes film volt, főleg az eleje volt erős. Én fejben mindenféle forgatókönyveket gyártottam, hogy mi is lesz a film végkimenetele. A közepétől azért sejteni lehetett a turpisságot.

HercegPeter   2018. 05. 13.

A történet egy gyenge négyes, az alakítások egy kettes alá. Ennyivel nagyjából le is lehet írni a filmet. Rengeteg a logikátlan cselekedet. Kár érte, komolyabb gárdával és rendezéssel valami maradandóbb is létrejöhetett volna.

harnas1207   2018. 11. 21.

Túlságosan alábecsült film. Megéri mindenképp megnézni!

Owotonor   2019. 02. 05.

Ettől a filmtől vagy legalábbis a sztori alapján többet vártam, a bezártság miatt a feszültség keltés a nézőt is eléri, csavaros de egyben unalmas is a menete, a zenéje tetszett, a főszereplő karatere is szimpatus volt bár a játéka lehetett volna jobb is.

miklosvaridori   2017. 06. 14.

Gyengére sikerült misztikus thriller dráma, amatőr dramaturgiával és színészekkel. Egyszernézős kategória, átlagos és sablonos, nem kötötte le a figyelmemet.

Akodako   2015. 05. 30.

Nagyon gyenge alakítás sivár story. Unalmas, thrillernek nem nevezhető . Sok részben amatőr hibákat követnek el, amitől egyáltalán nem lesz meggyőző.

Henczi   2015. 03. 31.

Hát, ez egy elég rosszul sikerült horrorfilm. Zagyva és gagyi. Nem hozták ki belőle azt, amit egy horrortól várna az ember. A szereplők sem meggyőzőek, nem jó színészi alakítás

2000. július 2 - november 9. között forgatták le.

Teljes egészében az Egyesült Királyságban forgatták le, összesen 7 helyszínen.

A Rotten Tomatoes oldalán 50%-ot kapott 16 kritika alapján.

Az Egyesült Királyságban 2 millió fontnál is többet hozott vissza.

A film előállítási költsége több mint 4 millió font volt.