A gödör

The Hole

2022.02.11 Fikatours_blogger

Minden jó, ha a vége nincs

Nem ragaszkodom a happy endhez, és az sem baj, ha nem varrnak el minden egyes szálat, de így lezárni egy filmet szemétség.

2019.08.23 indingo

Szerintem érdekes film volt, főleg az eleje volt erős. Én fejben mindenféle forgatókönyveket gyártottam, hogy mi is lesz a film végkimenetele. A közepétől azért sejteni lehetett a turpisságot.

2018.05.13 HercegPeter

A történet egy gyenge négyes, az alakítások egy kettes alá. Ennyivel nagyjából le is lehet írni a filmet. Rengeteg a logikátlan cselekedet. Kár érte, komolyabb gárdával és rendezéssel valami maradandóbb is létrejöhetett volna.

2018.11.21 harnas1207

Túlságosan alábecsült film. Megéri mindenképp megnézni!

2019.02.05 Owotonor

Ettől a filmtől vagy legalábbis a sztori alapján többet vártam, a bezártság miatt a feszültség keltés a nézőt is eléri, csavaros de egyben unalmas is a menete, a zenéje tetszett, a főszereplő karatere is szimpatus volt bár a játéka lehetett volna jobb is.

2017.06.14 miklosvaridori

Gyengére sikerült misztikus thriller dráma, amatőr dramaturgiával és színészekkel. Egyszernézős kategória, átlagos és sablonos, nem kötötte le a figyelmemet.

2015.03.31 Henczi

Hát, ez egy elég rosszul sikerült horrorfilm. Zagyva és gagyi. Nem hozták ki belőle azt, amit egy horrortól várna az ember. A szereplők sem meggyőzőek, nem jó színészi alakítás

2015.05.30 Akodako

Nagyon gyenge alakítás sivár story. Unalmas, thrillernek nem nevezhető . Sok részben amatőr hibákat követnek el, amitől egyáltalán nem lesz meggyőző.

2016.04.11 Panda

Gyenge thriller gyenge színészi alakítással. Egyáltalán nem volt izgalmas és nem ragadott meg. Gagyi a történet és a képi világ is. Nagyon nem jött át.