ArpiHajdu és Réci   2018. 07. 24.
Hullámvölgy az Öldöklő szerelem története

Elég gyatra volt a film kritikai fogadtatása, amit őszintén szólva nem igazán értek. Az öldöklő szerelem (a magyar cím mondjuk tény, hogy borzalmasan bugyuta) semmivel sem rosszabb, mint egy átlagos thrillerKE, kicsinyítő jelzővel ugyan, mert bár a feszültség ott motoszkál a felszínen, a néző zsigereiig azért nem tud elérni. Igaz, hogy nem újítja meg a műfajt, de nem is vesz el belőle semmit (Sőt, már-már kínosan ügyel arra, hogy minden benne legyen). Az alapséma már kissé lerágott csont, jómódú kisvárosi úrilány – féltékenységből – megszívatja az exférje új csaját, akinek persze bőven van mocsok a múltjában. Addig csavarja a szálakat, hogy végül sikerül összeugrasztania a párocskát, s még c... több»

Berto49   2017. 04. 20.

Gyenge TV-játék színvonal, amit csak erős jóindulattal lehet thrillernek nevezni. A baj ott kezdődik, hogy számomra a két hősnő közül egyik sem rokonszenves, papírmasé figurák, nincs kisugárzásuk. Erről nagyrészt a már százszor látott és elpufogtatott patronokkal operáló forgatókönyv tehet, rögtön az elején lehetett tudni, hogy mi lesz a vége, az utolsó jelenettől sem dobtam hátast, nálam a ház ajtaján becsöngető szereplő nem okozott semmilyen meglepetést. A filmkészítésről sokat kell még tanulnia az eddig csak producerként tevékenykedő rendezőnek, mert ez a debütálás kevés színvonalas filmmel kecsegtet.

indingo   2017. 04. 23.

Borzasztóan vérszegény lett a történet. Semmi csavar nem volt az egészben, az előzetes alapján minden kiderült. Amúgy jó is lehetett volna a film, ha nem tud mindenről egyből a néző, valami kétséget kellett volna nekünk hagyni.

Szilonka   2017. 06. 15.

Számomra nem volt benne csattanó vagy váratlan fordulat. teljesen kiszámítható történet, sablonos párbeszédek.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Nekem több sebből vérzett a történet. A nem normális feleség karakterrel sem tudtam azonosulni, meg persze mindenkit csak úgy kinyírna. A történet túl átlátszó volt.

Cheryl Ladd
Sarah Burns
Cheryl Ladd
Rosario Dawson

Tisztességesen összerakott thriller, apróbb hiányosságokkal. Néhol ugyan kicsit szájbarágós, azért igyekszik kerülni a túlzásokat. Kicsit visszafogott, a zsánert tisztelő és kiszolgáló alkotás lett a végeredmény. Minden frissítő vagy előremutató szándék nélkül. Persze nem tudták elkerülni az esetleges “sötét jövő”-t előre vetítő záró képsorokat, de ennyi belefér. 6/10 több»

Állítólag annak idején Stephen King azért sem kedvelte a Ragyogás filmváltozatát, mert Jack Nicholson annyira jól játszotta a szerepét, hogy első megjelenésekor lerítt róla, őrült. Katherine Heigl most még őt is kenterbe veri… 40/100 több»

Summa summarum abszolút nem volt olyan rossz ez a film, mint amire számítottam, kicsit sótlan, kicsit élettelen, de a műfaj kedvelői tehetnek vele egy próbát, akár még kettőt is.
6/10 több»

A film első előzetese 2016. december 14-én jött ki.

A film első előzetese megbukott a Bechdel-teszten. A filmek szexizmusát vizsgáló teszt lényege, hogy elhangzik-e legalább két női szereplő neve,beszélgetnek-e egymással, és ha igen, beszélgetnek-e másról, mint a férfiak.

Az Öldöklő szerelem egyik főszerepét eredetileg Kate Hudson játszotta volna, de a visszalépése után Katherine Heigl vette át a karaktert.