Éjszakai ragadozók

Isla Fisher
Elizabeth Chambers
Isla Fisher
Amy Adams

Susan Morrow, Los Angeles-i műkereskedő hihetetlen jómódban él férjével, Hutton Morrowval, ám mégsem érzi teljesnek az életét. Az egyik hétvégén Hutton elutazik az egyik szokásos és túlzottan gyakorta esedékes üzleti útjára, Susan pedig egy csomagot talál a postaládájában.
A csomagban egy regényt… Több

Rendező: Tom Ford
Író: Austin Wright
Forgatókönyvíró: Tom Ford
Premier (HU): 2016.11.17. | Netflix (2021.11.16.) | HBO Max (2024.01.04.)

2024.01.16 akela70

Nazovil

Az Amy Adamset szinkronizáló nő végig bedugult orral nyomja. Nekem csak ennyi marad meg a filmből.

2021.10.09 Gábor390920

a nap véleménye

Szimbólumok mindenütt

Susan élete megrekedt, kiüresedett. Egy nap kap egy kéziratot a volt férjétől, amely teljesen felkavarja a lelkét. Miközben a nő olvassa a fejezeteket, a könyv megelevenedik előtte, látja a történéseket, így mi, nézők is részesei lehetünk. A cselekmé... Teljes kritika

2016.12.04 ArpiHajdu és Réci

Megdolgoztatja az agyat és a lélekre is igen erőteljes a hatása

Amikor először hallottam az Éjszakai ragadozókról, még nem keltette fel az érdeklődésemet. Aztán, ahogy egyre több pozitív kritika és vélemény jelent meg róla (egyesek pedig kikiáltották az év filmjének) egyre inkább felkeltette az érdeklődésemet. Te... Teljes kritika

2018.01.19 mamiéstöti2

Ezt a filmet nagyon vártam már és az előzetese is felcsigázó volt, de sajnos a végén nagy csalódás lett belőle.

2017.04.10 indingo

Az előzetes nagyon felcsigázott, na mondom ez tuti jó film lesz. Mikor néztem vártam, hogy történjen valami. Na majd most, majd ezután. Aztán vége lett. Unalamas volt.

A film összbevétele 30 311 857 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 572 955 forintot termelt. A hazai mozik összesen 25 600 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Austin Wright regényét, a Tony és Susant - amelyből a film is készült - 11 nagy new York-i kiadó utasította vissza, mire kiadóra lelt. Szerző: indingo

Tom Ford maga nyírta Aaron Taylor-Johnson arcszőrzetét, hogy a filmbéli karaktere, Ray megjelenése elég rémisztő legyen.Szerző: Miska bácsi

A film alapjául szolgáló regény címe Tony és Susan, amely Austin Wright műve. A film címe azt a könyvet jelöli, amelyet Tony küld Susannak (ez a filmben és a regényben egyaránt szerepel).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Michael Sheen nemcsak a rendező, Tom Ford által tervezett ruhákat viselte a filmben, hanem a direktor saját, személyes darabjait is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 11. 17.)
Művészi bosszú
Nem elég, hogy menő divattervező, még filmeket is tud rendezni. Tom Ford második nagyjátékfilmjét, az Éjszakai ragadozókat szeretni fogják azok, akiket már az első mozijával, az Egy egyedülálló férfival is meggyőzött a tehetségéről. Több

Értékelés: 9.5/10
(2016. 11. 19.)
Egy sorozatgyilkosos road movie/pszichothriller találkozása egy végtelenül szép és szomorú szerelmi melodrámával, az év egyik legszívfájdítóbb zárójelenetével. Több

Értékelés: 8.2/10
(2016. 12. 24.)
A film végre komolyan vehető, valódi értéket tesz le a 2016-os év mozitermései közé, az idei esztendő egyik legjobb alkotásával megajándékozva bennünket. Értékelésünk – saját szempontrendszerünk alapján – nem lehet kevesebb 8,2 pontnál (történet: 1,5, alakítások: 2, rendezés: 2, látvány: 1,5, hitelesség: 1,5, egyediségért + 0,2)... Több

(2016. 11. 11.)
Mindezek ellenére nekem tetszett az Éjszakai ragadozók, mivel egy nagyon különleges filmélményben volt részem. Külön érdemes megnézni a nagyszerű bosszúdráma miatt, ami a filmet az év legjobb thrillerjei közé emeli. Több

(2016. 11. 13.)
Lehet, el kell fogadnunk, hogy nem Tom Ford a következő Lynch vagy Fincher, aki ettől függetlenül persze még lehet egy jó rendező (az is), csak azt a bizonyos pluszt nem tudja szolgáltatni, mint a legnagyobbak. Több
Gypsy
2017