Öldöklő szerelem

Unforgettable

2022.11.08 JRD

Hm...

Egy újabb bugyuta kliséfilm. Száz egy tucat. Egyszer azonban simán megnézhető. Az elejétől kezdve tudni fogod, hogy hova tart a sztori. Nincs benne semmi csavar, sem meghökkentő mellékszál. Egyszerű, mint a faék. De ettől még jól el is szórakozhat az, aki megnézni, bár többször nem igazán gondolnám, hogy érdemes. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2018.07.24 ArpiHajdu és Réci

Hullámvölgy az Öldöklő szerelem története

Elég gyatra volt a film kritikai fogadtatása, amit őszintén szólva nem igazán értek. Az öldöklő szerelem (a magyar cím mondjuk tény, hogy borzalmasan bugyuta) semmivel sem rosszabb, mint egy átlagos thrillerKE, kicsinyítő jelzővel ugyan, mert bár a f... Teljes kritika

2017.04.20 Berto49

Gyenge TV-játék színvonal, amit csak erős jóindulattal lehet thrillernek nevezni. A baj ott kezdődik, hogy számomra a két hősnő közül egyik sem rokonszenves, papírmasé figurák, nincs kisugárzásuk. Erről nagyrészt a már százszor látott és elpufogtatot... Több

2017.04.23 indingo

Borzasztóan vérszegény lett a történet. Semmi csavar nem volt az egészben, az előzetes alapján minden kiderült. Amúgy jó is lehetett volna a film, ha nem tud mindenről egyből a néző, valami kétséget kellett volna nekünk hagyni.

2017.06.15 Szilonka

Számomra nem volt benne csattanó vagy váratlan fordulat. teljesen kiszámítható történet, sablonos párbeszédek.

2017.11.02 Bazzzsi

Nekem több sebből vérzett a történet. A nem normális feleség karakterrel sem tudtam azonosulni, meg persze mindenkit csak úgy kinyírna. A történet túl átlátszó volt.

2018.04.16 TomÁcs

Egy féltékeny volt feleség ballépéseit követhetjük nyomon, aki nem tudja elengedni a szeretett férfit. A végét drámainak szánták, de belőlem nem sok érzelmet váltott ki.

2017.07.24 Lonka

A szerelem öl, persze nem biztos hogy ilyen értelemben. Nem egy jó film szerintem, értelmetlen volt Heigl karakterének tette, hogy öngyilkos lett tekintettel a lányára.

2017.12.12 Greeta

Picti olyan szappanopera beütése volt a filmnek. Maga a viszály egyrészről megérthető, furcsa lehet a szerelmünket más nő oldalán látni. Erős lépésre szánta el magát a szőke csaj, ami azért nem volt indokolt.

2018.09.17 vivikejencikelara

Nagyon, nagyon tetszett! Bvégig feszült és izgatott maradtam. Soha nem láttam még ilyen szerepbe Katherina Heigl-et, de remekűl tudott vele azonosúlni. Mindenkinek ajánlom. Egyik kedvencem.

2017.07.18 T.Andras

Ez a film pontosan azt nyújtja, amire az előzetese alapján következtetni lehet. Nem egy maradandó élmény, eléggé kiszámítható, mondhatni tömegfilm. De egyszer simán meg lehet nézni, aki szereti az ilyet.

2017.05.04 VK

Hát nem mondanám egy izgalmas filmnek. Thriller kategóriában nem állja meg a helyét. Túlságosan kiszámítható és nincs benne fordulat. Nem nézném újra.

2017.08.28 ocskol

Mint horror-thriller, nem egy 5 csillagos darab, azért ennél sokkal jobb filmeket is láttam már. Borzasztóan kiszámítható és egy cseppet sem félelmetes. Mindazonáltal egyszer nyugodtan meg lehet nézni, kikapcsolódásnak jó.

2017.06.30 M4T

Heigl és Dawson alakítására nem lehet panasz, azonban a történettel már vannak kisebb fenntartásaim. Az eredetiség nagyon hiányzik nekem ebből a filmből, hiába voltam ott a premieren, úgy éreztem, hogy én ezt már láttam. Egy elvileg csavaros és feszült thrillernél pedig ez így nem túl jó jel.