hsanya182   2015. 05. 16.

Tűzoltóknak a párjukkal kötelező megnézni. Nagyon drámai összeborulós film. Főleg az érzelmekre és e hivatásos munka veszélyeire épít, mint a realitásra. Nekem nagyon teccett a film, megérintett. Akár többször is képes vagyok megnézni. Ajánlom :)

Norbert93   2019. 07. 13.

Sajnálatos módon nem sok jó tűzoltós film van, de azok legalább amik vannak azok minőségiek. A film egyszerre szól a barátsággal, bajtársiasságról, hivatástudatról és úgy általában a tűzoltók életéről, s mindemellé kapunk egy érdekes, kicsit hétköznapi, de feszes tempót diktáló cselekményt. Ha a rendőrök kötelező filmje az Utolsó műszak, akkor a tűzoltóké a Tűzből nincs kiút.

macskulare   2015. 06. 11.

Drámai film a mindennapi hősökről, akik az életüket kockáztatják embertársaink életéért. Ők azok akik oda mennek be, ahonnan mindenki menekül. Remek film, méltó a Lánglovagokhoz, hű az érzelmekhez. Ajánlom! :)