Az adósság (2010)

The Debt

Marton Csokas

kozse48   2021. 02. 19.

Habár itt mindenki erősen dicséri, véleményem szerint az egy nézhetetlen film. A nagy nevek miatt néztem végig, a végtelenségig primitív, kommersz, dramaturgiailag több ponton hibás történet sablonos alakításokkal. Én nem ajánlom.

hsanya182   2017. 01. 09.

Remek hangulatú, érett, feszült, realisztikus drámai thriller, KÉMFILM a múlt árnyékában, küzdve az igazságért. A hangokkal és a képekkel remekül játszik. Figyelemre méltó alkotás, érdemes egyszer megnézni, ehhez viszonyítva a hasonló stílusú filmek eltörpülnek...

Sabnock Sanatory   2020. 11. 22.

Ha John Madden jobban odafigyel az apróbb részletekre, akkor egy sokkal jobb film is kisülhetett volna ebből az egészből. Nem volt rossz, de annyira nem is nyűgözött le. Viszont a két kedvencem, Jessica Chastain és Helen Mirren most is zseniálisan oldották meg a feladatukat.

dailyfilmsan   2018. 10. 08.

Nézhető volt de a chastingot nagyon elnézték. Ha egy filmet a múltbéli és a jelenbéli szereplők kombózásával akarunk bemutatni akkor legalább az arcforma stimmeljen és a szemszín. Itt ez sajnos nem jött össze. Valamint ami nem tetszett benne az a vén... több»

bbozsi   2018. 03. 20.

Feszült, fordulatos, erős film, nagyszerű színészekkel, egyedi képi világgal, a zsánerben megszokottnál árnyaltabb karakterekkel.

Vviktor   2016. 09. 19.

Nagyon jó film, ami végig izgalmas, egy percig sem unatkoztam rajta. Magával ragadtak az események, igazi dráma-thriller, műfajában kiemelkedő, átlag feletti!

mobilman89   2015. 02. 03.

Ez a film nagyon jó, olyan történetet dolgoz fel amiért annyit küzdött a nácikat vadászó Vizental központ és az alapítója hogy elkapják akkoriban a mocskos nácikat akik káoszba süllyesztették Európát.- tetszik az az elszántság ami a vadászokban van akik nácikat üldözték .

Ciarán Hinds másodszor alakított Moszad-ügynököt a 2005-ös München után.

A film megtekintése után döntötte el Julia Roberts, hogy egyszer mindenképpen szeretne együtt dolgozni Jessica Chastainnel.

Jessica Chastain 4 hónapos Krav Maga edzésen vett részt a film kedvéért.