Az adósság

hsanya182   2017. 01. 09.

Remek hangulatú, érett, feszült, realisztikus drámai thriller, KÉMFILM a múlt árnyékában, küzdve az igazságért. A hangokkal és a képekkel remekül játszik. Figyelemre méltó alkotás, érdemes egyszer megnézni, ehhez viszonyítva a hasonló stílusú filmek eltörpülnek...

dailyfilmsan   2018. 10. 08.

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT:::Nézhető volt de a chastingot nagyon elnézték. Ha egy filmet a múltbéli és a jelenbéli szereplők kombózásával akarunk bemutatni akkor legalább az arcforma stimmeljen és a szemszín. Itt ez sajnos nem jött össze. Valamint ami nem tetszett benne az a véncsata a végén. Abszurd volt hogy egy ilyen helyen ilyen idősen símán leteperjék egymást. A film többi része rendben volt, igaz a gyerek és viszonzatlan szerelem história nem nagyon kellett volna bele.

bbozsi   2018. 03. 20.

Feszült, fordulatos, erős film, nagyszerű színészekkel, egyedi képi világgal, a zsánerben megszokottnál árnyaltabb karakterekkel.

Vviktor   2016. 09. 19.

Nagyon jó film, ami végig izgalmas, egy percig sem unatkoztam rajta. Magával ragadtak az események, igazi dráma-thriller, műfajában kiemelkedő, átlag feletti!

mobilman89   2015. 02. 03.

Ez a film nagyon jó, olyan történetet dolgoz fel amiért annyit küzdött a nácikat vadászó Vizental központ és az alapítója hogy elkapják akkoriban a mocskos nácikat akik káoszba süllyesztették Európát.- tetszik az az elszántság ami a vadászokban van akik nácikat üldözték .

Ciarán Hinds másodszor alakított Moszad-ügynököt a 2005-ös München után.

A film megtekintése után döntötte el Julia Roberts, hogy egyszer mindenképpen szeretne együtt dolgozni Jessica Chastainnel.

Jessica Chastain 4 hónapos Krav Maga edzésen vett részt a film kedvéért.