Remélem legközelebb sikerül meghalnod :) (2018)

Remélem legközelebb sikerül meghalnod

Keiichi Tsuchiya   2018. 09. 14.

először is gratulálok Schwechtje Mihály rendezői bemutatkozásához, szerintem ezzel a filmmel le tudta tenni az erős alapokat, és kíváncsivá tett, mivel rukkol elő legközelebb. A film témája érdekes, aktuális és engem személy szerint meg tudott érinteni, csak attól tartok, sokkal kevesebben fognak rá jegyet váltani, mint kéne. Én mindenesetre megtettem, támogassátok a fiatal magyar filmeseket Ti is! :)

Alphik   2018. 09. 13.

Súlyos dráma lett, és bár nem vagyok már tizenhat, nagyon igaznak érzem a film minden gesztusát. Rám nagy hatással volt, nem igazán jutottam szóhoz néhány jelenet láttán, a végén viszont, ha nem is mosollyal az arcomon (érteni fogjátok) de büszkeséggel jöttem ki a moziból, mert sajnáltam volna, ha lemaradok erről a produkcióról. Gratulálok az alkotóknak, megelőlegezem az öt csillagot.

majkymi   2018. 07. 27.

Én csípek minden ilyen témát, szerintem fontos, hogy megpróbáljuk megérteni a fiatalokat. Ez a film egy jó kísérletet tesz arra, és van hozzá elég jó ahhoz, hogy ízlés kérdése legyen mindezt eldönteni.

Rajkó   2018. 06. 14.

Ritkán mondom ezt, de általában én a magyar gyártású filmektől nem sokat várok. Ez most nálam egészen betalált. Bár fenntartom azt az állításomat, hogy a magyar színészek közül még mindig túl kevesen vannak, akik nem valami teátrális alakítást hoznak egy filmben. De ettől függetlenül ez a sztori jól van összerakva, és szerintem már csak ezért érdemes megnézni.

Csúcs Olívia
Lénárt Judit
Rácz Dávid
Rácz Dávid

A Remélem legközelebb sikerül meghalnod:) a Pusztai Ferenc vezette KMH Film gyártásában készült.

Schwechtje Mihály pályájának kezdetén kisjátékfilmekkel szerzett tapasztalatot, de direktorként az HBO Terápia című sorozatának harmadik évadában is közreműködött.

A Remélem legközelebb sikerül meghalnod :) az első magyar tini thriller.