Remélem legközelebb sikerül meghalnod :)

Remélem legközelebb sikerül meghalnod

2024.02.23 Tomipapi Nézhetetlen

Tehetségtelen „színészek”, mesterkélt beszéd. Mintha felolvasnák a szöveget. Az egész színvonaltalan...

2018.10.15 ArpiHajdu és Réci

Fajsúlyos film lenne a Remélem legközelebb sikerül meghalnod :)?

Nagyon vártam Schwechtje Mihály első nagyjátékfilmjét (valójában minden olyan rendezőnek várom a filmjét, aki korábban közreműködött a Terápiában), de a Remélem legközelebb… még ráadásul olyan témát is dolgoz fel, ami napjainkban igen aktuális, így k... Teljes kritika

2020.10.14 elekm90

A jó kritikák ellenére tartottam attól, hogy csalódni fogok a filmben, de szerencsére végül pozitívan csalódtam :). Nélkülözte a már sokszor tapasztalt "túltolt" jeleneteket, teljesen reálisan mutatta be a mai fiatalokat. A színészek is rendben volta... Több

Többet ki kellett volna hozni ebből az anyagból. Súlytalan és kissé jellegtelen lett az egész. Sajnálom, mert olyan jól indult. Egy azonban biztos, ennyire őrült és beteg ez a világ, és ez szomorú.

2019.09.03 indingo

Érdekes témát feszeget a film. Ami picit zavart az a vége. SPOILER A kiscsaj abban a tudatban van, hogy a tanárával volt viszonya és ő árulta el.

2019.09.20 TomÁcs

Élvezetes magyar film. A története elég aktuális, már nem a tanár-diák viszony miatt, hanem az internet okozta veszélyek miatt.

2019.10.27 VvV

Mély mondanivalóval rendelkező, igényes film. A költségvetése nem túl nagy, de mégis egy jó filmet sikerült összerakniuk a készítőknek.

2020.09.19 Lonka

Akarom hinni, hogy nem ennyire beteg a világ, de vannak kétségeim. A történet kicsit egysíkú, nincs benne mélység ezért csak három csillag.

2019.09.01 petraszab

Érdekes és sajnos aktuális történet. Jó volt a felépítése, nem húzták órákig a mondani valót. A tini színészek játéka azért még hagy némi kívánni valót maga után.

2019.06.18 Miska bácsi

Remélem legközelebb sikerül még színvonalasabbat alkotni :)

Az egy dolog, hogy az utóbbi öt évben meglepő számú minőségi, szórakoztató darabbal tudott előrukkolni a magyar filmipar, de, hogy még aktuális és komoly problémára felhívó alkotás is lesz köztük, nem hittem volna. Időről időre bele lehet futni feltá... Teljes kritika

2020.01.08 Di Canio

Kicsit lapos a történet, semmi feszültség nincs benne, a vége meg sablonos, elkapkodott, vagy inkább összecsapot.

2024.02.21 Schumy1

Olvastam a film címét, aztán a plakátját láttam, s mondom what? Nagyon jó története van, s a színeszek is jók! Lekötött teljesen, szeretem az ilyen filmeket.

2019.11.26 Eniq

Pozitívan csalódtam ebben a filmben, nem vártam tőle sokat annak ellenére, hogy az előzetese tetszett. Fontos témát boncolgat a film jól lett felépítve az egész, a színészek is tetszettek benne egyedül a végével nem voltam megelégedve, de gondolom miért így fejezték be csak én úgy utálom az ilyen végeket.

2020.11.07 H.a.n.n.a

Picit nekem kapufa volt a film. Megcsinálták a ziccert, de nem lett gól. A végét szerintem elbaltázták.