Vonzások

Vonzások

Stoker

India Stoker egy autóbalesetben elveszíti apját. A tragédia után egyszer csak felbukkan bácsikája, Charlie, aki beköltözik, hogy neki és anyjának segítsen. India korábban nem tudott Charlie létezéséről, és nem ez az egyetlen ok, amiért a férfi gyanús lesz a számára. Hamarosan rá kell jönnie,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2013.08.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.10.13 Ildikó Bacskai

Megdöbbentő

Fordulatos és szépséges film, nekem nagyon bejött, szeretem a mentális betegségeket boncolgató / megközelítő műveket. A film hangulata és rendezése szerintem nagyon jól sikerült, nekem teljesen átjött és időről időre újra nézem.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nem rossz film, kicsit unalmas megoldásokkal van teletűzdelve, de egyszer meg lehet nézni.

2017.10.03 indingo

Izgalmas film volt annak ellenére, hogy nem egy pörgős darab, de volt benne valami, ami megfogott. Tetszett a kicsit esetlen főszereplő karaktere, akiben ott szunnyad a gonosz.

2017.10.14 Deku

Rémes lett, kár volt belevágni a nagy nevek most is magukhoz édesgettek pedig semmi érdeme nem volt. Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam. Sajnos nagy áttörést hiába vártam volna tőle nem lett semmi ilyen benne.

2019.07.09 HercegPeter

Wentworth Miller eddig két filmet írt, de sajnos egyik se valami nagy durranás. Ráadásul a kettő közül ez a rosszabb. A sztori nem túl érdekes, igazából annyi az egész, hogy három őrült van összezárva egy házban és várjuk, hogy mi sül ki belőle. Ezt ... Több

A film végén a stáblista fordítva, fentről lefelé haladva látható.Szerző: Curacao86

A film 12 millió dollárból készült el, és alig valamivel többet hozott vissza, a kritikusoktól pozitív kritikákat kapott.Szerző: Bogi87

Az író már eredetileg Goode-ot képzelte el Charlie-ként. Szerző: Bogi87

Wentworth Miller egy előzményfilmet is írt ehhez a filmhez.Szerző: kázsé

Gypsy
2017