Vonzások (2013)

Stoker

Ildikó Bacskai   2020. 10. 13.

Megdöbbentő

Fordulatos és szépséges film, nekem nagyon bejött, szeretem a mentális betegségeket boncolgató / megközelítő műveket. A film hangulata és rendezése szerintem nagyon jól sikerült, nekem teljesen átjött és időről időre újra nézem.

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nem rossz film, kicsit unalmas megoldásokkal van teletűzdelve, de egyszer meg lehet nézni.

indingo   2017. 10. 03.

Izgalmas film volt annak ellenére, hogy nem egy pörgős darab, de volt benne valami, ami megfogott. Tetszett a kicsit esetlen főszereplő karaktere, akiben ott szunnyad a gonosz.

Deku   2017. 10. 14.

Rémes lett, kár volt belevágni a nagy nevek most is magukhoz édesgettek pedig semmi érdeme nem volt. Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam. Sajnos nagy áttörést hiába vártam volna tőle nem lett semmi ilyen benne.

HercegPeter   2019. 07. 09.

Wentworth Miller eddig két filmet írt, de sajnos egyik se valami nagy durranás. Ráadásul a kettő közül ez a rosszabb. A sztori nem túl érdekes, igazából annyi az egész, hogy három őrült van összezárva egy házban és várjuk, hogy mi sül ki belőle. Ezt ... több»

dailyfilmsan   2018. 07. 15.

Jó az elképzelés de a gárda ami ezen a filmen dolgozott nagyon lusta lehetett mert nincsenek jól megformálva a karakterek és a legegyszerűbb megoldásokkal megy végig a film a játékidején. A szereplők jók és a képi világis kb ezek teszik nézhetővé a f... több»

Szilonka   2020. 02. 07.

Nagyon durranásra és valami különlegesebbre számítottam a beharangozó alapján. a szereposztása figyelemre méltó, de a történet középszerű.

A film 12 millió dollárból készült el, és alig valamivel többet hozott vissza, a kritikusoktól pozitív kritikákat kapott.

Az író már eredetileg Goode-ot képzelte el Charlie-ként.

Wentworth Miller egy előzményfilmet is írt ehhez a filmhez.

(kázsé)

A forgatókönyv felkerült a 2010-es "el nem készített forgatókönyvek" feketelistájára.

(kázsé)

Eredetileg Colin Firth alakította volna Charlie-t.

(kázsé)

Park Chan-wook első angol nyelvű filmje.

(kázsé)

Wentworth Miller első forgatókönyve.

(kázsé)

A végső változatból 30 percet vágtak ki.