A gyűjtő

Kiss the Girls

2024.04.01 Tomipapi

Annyira nem nyűgözött le a film. Valahogy olyan darabosra sikeredett. Nem éreztem az átmeneteket a jelenetek között. De ettől még nézhető volt.

Morgan Freeman egy igazi úriember

Mielőtt írnék néhány keresetlen szót a moziról, annyit elmondok előre, ha rászánjuk magunkat a film megtekintésére, mindenképpen eredeti hanggal és felirattal nézzük meg. James Patterson még 1993-ban találta ki a szuperzsarut, Alex Croost, és vetette... Teljes kritika

2018.12.08 harnas1207

Annó egy izgalmas és feszült krimi volt. Nem sokat veszített az értékéből az elmúlt 20 évben, ma is ugyanúgy élvezhető. Bár szerintem megbírt volna pár csavart a film.

2021.01.16 elekm90

Először is semmiképpen ne nézzétek szinkronnal, mert az okosok lelövik a film csavarját! Egyébként egy egész jó kis thriller, Morgan Freeman is rendben van, mondjuk azért nem egy Hetedik szintű alakítást tett le az asztalra.

2015.07.24 Bekmeli

Nagyon jól összerakott, rendkívül izgalmas, cselekményes film. Összetett, igényes, agyalós, színvonalas, nem egyszerű darab. Aki nem látta, mindenképp ajánlom, nem fog csalódni!

2020.02.17 drg0602

Nagyon jó sikerült!

Egy nagyon jó sikerült thriller. Végig lefoglalt, eszméletlenül jó történet, izgalmas, jó színészi teljesítmények, brutális légkör. Ebben a filmben minden megvan, ami kell egy ilyen jó filmhez. Határozottan zseniális film.

2016.07.15 Timejja

A maga korában (biztosan) érdekesnek számított ez a film, ma már egy-egy Gyilkos elmék rész több feszültséget tartogat a néző számára, mint a majdnem 2 órás "A gyűjtő". Amilyen jól indul, úgy szorul vissza fokozatosan az izgalom a film végére, a magy... Több