Advertisement

Dead Again

Meghalsz újra!

Derek Jacobi

elekm90   2019. 03. 23.

Szerencsére beindul a film, nekem az elején nem jött be, de ahogy kibontakozott a sztori, egyre jobb lett. Tényleg olyan érzése van az embernek, mintha egy 40-es/50-es évekbeli thrillert nézne. 7/10

Deku   2017. 10. 23.

Elméletileg hoznia kellett volna egy jó szintet és gyakorlatilag meg is tette. Szerintem nagyon is. Eszméletlenül erős és ütős lett ez a film. Igazi kuriózum! Természetesen mást nem is vártam el tőle.

Berto49   2017. 08. 06.

Misztikus, romantikus és krimi. Jól össze van keverve, de hatásos. Kenneth Branagh a rendezője és maga is a kettős főszereplő, meg vele szerepel az akkori felesége Emma Thompson, aki akkor (1991) nagyon szép volt és tehetséges. A szépség múlandó, a t... több»

lollipopp   2015. 10. 30.

Egy kissé Hitchcock beütésű a film, de nem több a szerelem halhatatlanságát boncolgató örök témánál. Azt meg kell hagyni, hogy irtó hangulatos.

bocerkaa   2014. 12. 26.

Valóban ez a hitchcocki vonal nagyon emlékezetes filmé teszi ezt a mozit, de valahogy nem képes újat hozni a műfajban, ami szerintem, nagy kár. A másik, ami nagyon emlékezetes, azok a színészi alakítások. Emiatt mindenkinek nagyon ajánlom!

A film költségvetése 15 millió dollár volt és jelenleg 39 millió bevételnél tart az USA-ban.

(Bob)

Két további kettős szerep is van a filmben Mike/Roman és Grace/Margareten kívül. Az apáca az árvaházból később felbukkan mint egy sznob sztarjelölt az 1940-es partin, és a rendőr az elmegyógyintézetből szintén feltűnik a partin ellenszenves vendégként.

Amikor először találkozunk Mike Churchcsel, akkor épp az utca a rossz oldalán parkol. A legtöbben azt gondolták, hogy Kenneth Branagh ezzel tisztelegni szeretne a brit múltja előtt. Azonban nem erről van szó, egész egyszerűen szerette volna ha látszanak a felhőkarcolók a háttérben.

Robin Williams nem akarta, hogy a neve szerepeljen a film elején a szereplők között, mert attól tartott, hogy a nézőket megtévesztve még azt gondolnák, hogy vígjátékról van szó.