Mélyvíz

The Deep End

2023.07.15 Ahoj poplacsek

6/10, majdnem tök jó lett, de csak majdnem

Hát, pfff. Nem sokon múlt. Tilda Swinton jó, mint általában, van egy csomó érdekes téma és kérdés, amit felvet a történet, minden olyan jól alakul, erre beraknak egy totál életszerűtlen döntést hozó rosszfiút. Ezt a részét érdemes lett volna jobban kidolgozni, mert így az az érzésem, hogy kicsit elfuserálták. Értékelem a filmben szunnyadó potenciált, ezért még így is megkapja a 3 csillagot. Amúgy ez a Tahoe-tó (Lake Tahoe) elég jó környéknek néz ki, volt, hogy konkrétan közvetlenül mellette hajtottam el Mammoth Lakesből Sacramento felé menet, megért volna egy kávészünetet. Na mindegy.

2017.04.10 indingo

A film nem lett volna rossz, csoda, hogy a végén nem jött össze az anyuka meg a zsaroló.lezárásnak valami fantázia dúsabbat is kitalálhattak volna a készítők.

2017.07.29 Lonka

A leírás alapján izgalmasabbnak gondoltam a filmet és többet vártam tőle. A története kevés volt és Goran Višnjić karakterét sem értettem, furcsa volt hogy meggondolta magát.

2019.06.21 Attila G.

Az az igazság, hogy annak idején tévedésből láttam ezt a filmet, ugyanis egy másik, kicsit más műfajú, hasonló című filmet akartam megnézni. - Nem először, és nem utoljára jártam így, de azért nem sűrűn fordult elő. - Kicsit gyanús is volt, hogy a Mű... Több

2016.07.23 KingPin

Pszichotriller, ami csak Tilda Swinton alakításán állt, a többi részét már ezerszer láttam számtalan variációban, szerintem egy egyszerű családi dráma. Kikapcsolódásnak elmegy, de semmi újat nem nyújt.

2016.10.08 Firencz

Nagyon átlagos film, amit meg lehet nézni, de semmi extra, csupán Tilda Swinton adott hozzá némi érdekességet.