Anti007   2020. 10. 25.

legújabb vélemény a nap véleménye

Rebecca, ébredned kéne...

Végre megérkezett A Manderley-ház asszonya a Netflix legújabb saját gyártású filmjei közé, amit már nagyon vártam. Ez a film nem egy remake (feldolgozás), hanem Daphne du Mauier 1938-ban írt regényének legújabb adaptációja. Aki esetl... teljes kritika»

Bazzzsi   2020. 10. 24.

Sokkal jobbra számítottam. Szerintem 10 perc után már rém unalmas volt a film, a története pedig elég minimális.

Lallancs   2020. 10. 23.

Az alakításokra ugyan nem lehet panasz, de mégis sajnos elég közepes lett az összkép.

lejov   2020. 10. 21.

Érdekes adaptáció, nem mondanám túlságosan emlékezetesenek, de a supsense azért ott volt benne, és végsősoron ezt ígérte és ilyesmit is várhatunk tőle.

Ben Wheatley
Sam Riley
Armie Hammer

Ben Wheatley rendező és Armie Hammer harmadik közös filmje az Össztűz (2016) és Freak Shift után.

A Manderley-ház asszonya Lily James és Sam Riley második közös filmje a 2016-os Büszkeség és balítélet meg a zombik után.

A film alapjául szolgáló könyvet első alkalommal Alfred Hitchcock adaptálta azonos címmel 1940-ben.