A Manderley-ház asszonya (2020)

Rebecca

stomachh   2021. 02. 12.

Alapvetően nem lenne ez rossz film, számomra mégis olyan üres...

Anti007   2020. 10. 25.

Rebecca, ébredned kéne...

Végre megérkezett A Manderley-ház asszonya a Netflix legújabb saját gyártású filmjei közé, amit már nagyon vártam. Ez a film nem egy remake (feldolgozás), hanem Daphne du Mauier 1938-ban írt regényének legújabb adaptációja. Aki esetl... teljes kritika»

indingo   2020. 10. 30.

Hollywood egyik legjobb képű színészét és legszebb színésznőjét találták meg a főszerepekre, de valami a történetből hibádzott. Hamar kiderül a nagy titok, amit sejteni is lehetett.

Bazzzsi   2020. 10. 24.

Sokkal jobbra számítottam. Szerintem 10 perc után már rém unalmas volt a film, a története pedig elég minimális.

Annuska   2020. 10. 29.

Nem tudom, miért hittem, hogy szellemek is lesznek a filmben. A fényképezése pazar. Érzelmekben éreztem némi hiányt, nem tűnt valóságosnak, ahogy a két ember egymásra talált.

violet_hope11   2020. 11. 16.

Nem igazán tudom erre a filmre se azt mondani, hogy jó, sem pedig azt, hogy rossz. Egyszer meg lehet nézni, a helyszínek nagyon szépek, a két főszereplő is jól alakít. Amitől kicsit többet vártam, az inkább a történet. Az egész cselekmény lényegében ... több»

wacher   2020. 11. 23.

Közepes vagy sem, itt legalább úgy hal meg Rebecca, mint a regényben.

Ben Wheatley
Sam Riley
Armie Hammer

Ben Wheatley rendező és Armie Hammer harmadik közös filmje az Össztűz (2016) és Freak Shift után.

A Manderley-ház asszonya és Sam Riley második közös filmje a 2016-os Büszkeség és balítélet meg a zombik után.

A film alapjául szolgáló könyvet első alkalommal Alfred Hitchcock adaptálta azonos címmel 1940-ben.

E mérhetetlenül gyenge film a maga rossz irányvonalával pontosan arra mutat rá, ami mind az eredeti regényt, mind Hitchcock művét kimagaslóvá teszi. több»

Jobban esik a szemnek, de nem fognak annyit beszélni róla. Ügyes munka, amit futószalagon hoz elénk az álomgyár. több»