Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Chloe - A kísértés iskolája (2009)

Chloe

Ildikó Bacskai   2020. 12. 05.

Szenzációsan beteg, de elképesztően erotikus hanghordozású film fülbemászó zenékkel, búskomor szerepekkel. Ötször vagy hatszor néztem, mert nagyon tetszett a hangulata.

indingo   2016. 02. 18.

Nem egy rossz film. Azt hiszed, hogy az történik, amit látsz, pedig az nem is a valóság. A lány hazudik a férjjel való kapcsolatáról, és a végén az anyával és a fiúval is lesz kapcsolata, csak a férjjel nem.

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 07.

A TV kedvence

Ezt a filmet valamiért nagyon szereti a televízió, ugyanis hol az egyik, hol a másik csatorna tűzi műsorára. Kéthetente egyszer biztosan belefutok valahol. Érdekes hangulata van, amelyre könnyen rá lehet hangolódni. Egy kellemes kis erotikus thriller... teljes kritika»

HercegPeter   2017. 06. 08.

Teljesen rendeben van. Jó a szereposztás és a játék is igen meggyőző. A történet csavaros, megvan benne a feszültség és az izgalom. Egy idő után sejteni lehet a slusszpoént, de ez nem negatív dolog. Liam Neeson amúgy is nagy kedvencem, bár nem éppen az efféle filmek miatt.

hsanya182   2016. 10. 12.

Jó kis párterápia. A feleség bizalmatlanságának foganatja hogy férjét csellel leleplezze hűségéről. A film eleje találó, misztikus, rejtélyes, majd kicsit vontatottá válik, de tanulságos történet lesz belőle. Egyszer érdemes megnézni...

dailyfilmsan   2017. 11. 07.

Nem rossz film van néhány ütős fordulat benne de attól még nem világklasszis a legtöbb sejtelmességet Julianne Moore a film elejétől a végéig tartó kifejezéstelen arca mutatja sose lehet tudni most éppen milyen érzések lengik át.

Bazzzsi   2020. 09. 04.

A nő nevű teremtménynél nincs veszélyesebb. A történet egy kíváncsi, a férjében nem megbízó asszonyról szól, aki belesétál a saját maga ásta gödörbe.

Erin Cressida Wilson forgatókönyvíró Catherine szerepét kifejezetten Julianne Moore-nak írta.

Julianne Moore és Amanda Seyfried is december 3-án született.

2009 márciusának közepén Liam Neesonnak meg kellett szakítani a forgatást, hogy meglátogathassa síbalesetet szenvedett feleségét, Natasha Richardsont a kórházban. A sérülés, ami a fejét érte, olyan súlyos volt, hogy pár nappal később elhunyt. Felesége halála után pár nappal Neeson önként visszament a forgatásra, hogy befejezze a jeleneteket. A filmkészítők a kedvéért átírták a forgatókönyvet, így 2 nap alatt végezhetett.