Véres románc

All Good Things

2022.03.20 KCintia

Unalmas.

Ilyen unalmas és vontatott filmet rég láttam már. Meg szerettem volna nézni, miután Ryan van benne, illetve valós események ihlették. Nekem a film nem nagyon adott át semmit, maximum álmosságot. A film után inkább rákerestem a dolgokra, és így nyilván másképp láttam, de megtörténés ide vagy oda, a film nem tudta ezt kellőképp átadni.

2016.12.26 hsanya182

Szemtanuja lehetünk egy szerelmi kapcsolat megismerkedésétől a házoságon át a tragédiájáig. Hatásos film, romantikus és inkább krimi mint thriller, de megdöbbentő az biztos. Első egy óra lehet lagymatagabb, de aztán elég erős befejezést kap, elgondolkodtató szociopata... Megtörtént esemény ihlette.

2016.08.07 mamiéstöti2

Ez egy nagyon unalmas, vontatott film, nagyon semmi sem történik benne. Én szeretem az igaz történeteket, de itt vagy nem volt mit megfilmesíteni, vagy nem sikerült jól lehozni a nagy sztorit.

2018.03.31 Zsceeeka

Ez a film ugye igaz történeten alapszik, arról néztem egy dokumentumfilmet, így kerültem kapcsolatba a filmmel. A sztori eléggé le van finomítva, de azért valamennyire átjön. Az alakítások sem rosszak.

2016.07.18 feketerigous

Ez a film elképesztő, és miután megtudtam, hogy igaz történet alapján készül, a hideg is kirázott. Kristen Dunst és Ryan Gosling a szerepeiket hiba nélkül játszották el. Remek film, nem egy könnyed film, de nekem pont ezért is tetszett annyira.

2016.10.09 MethMan

Ez egy nagyon erős film, nekem kifejezetten tetszett. Remek választás volt a főszerepre Gosling és Dunst, jól hozták a figurájukat, habár a színésznő esetében volt olyan érzésem, hogy mindent megcsinált úgy, ahogyan a rendező kívánta, de semmi több. ... Több

2016.05.08 duhaj

Remek főszereplői játékok, fordulatokban gazdag cselekmény, feszültségfokozó zene, jó kameramozgás. Minden adott volt egy ütős film elkészítéséhez, nekem azonban mégis hiányzott valami...