A szomszéd fiú (2015)

Kristin Chenoweth
Kristin Chenoweth
John Corbett
Ryan Guzman

harnas1207   2021. 07. 06.

Nagyon életszerűtlen a történet, és Lopez sem volt jó választás erre a szerepre. Rettenetesen gyenge film.

indingo   2017. 04. 11.

Egyszer meg lehetett nézni, de a története nem egy nagy eresztés. Logikátlan dolgok történetek benne és erősnek tartom, hogy a saját szüleit is eltette a fiú láb alól.

Sabnock Sanatory   2020. 09. 14.

Lopez sem és a film sem durrant akkorát, mint ahogy előzetesen gondoltam. Vártam egy feszültséggel teli thrillert, és egy unalmas, béna, közhelyes mozit kaptam helyette. Lapos és kiszámítható.

Berto49   2017. 09. 27.

Újra egészen biztos, hogy nem nézném meg, főleg a befejezés eszméletlenül gagyi. Jennifer Lopez tényleg jól néz ki, viszont Noah alakítójáról (Ryan Guzman=a legújabb kidolgozott testű tinilány-kedvenc) senki sem hinné el, hogy 20-21 éves. A történet is minden realitást nélkülöz, ugyanakkor klisét klisé hátára halmoz.

Mavil   2016. 06. 10.

A film nem sikerült valami maradandóra, az egyetlen, ami (kis túlzással) megmaradt belőle az Ryan Guzman és az ő felsőteste. A történet eléggé lapos, kiszámítható és nem igazán vannak benne fordulatok sem. Jobbra számítottam.

Szilonka   2017. 05. 20.

Rájöttem, hogy nem olyan rossz, mint elsőre gondoltam. Nem egy többször nézős, köröm lerágós alkotás, de rendben volt a története. JLo egy bomba nő.

Norbert93   2019. 04. 22.

Egyszer meg lehetett nézni, átlagos minimalista film, "hétköznapi" konfliktussal.

A film összbevétele 52 425 855 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 56 311 867 forintot termelt.

A 10. legjobban kereső horror 2015-ben.

A rendező, Rob Cohen egyszer elmondta, hogy csak Jennifer Lopez miatt vállalta el a rendezést.

A thriller azon kevés műfajok egyike, melynek relatíve kötött szabályai meghatározzák a film menetét és dinamikáját. Ha mindez nem stimmel, az egész film borul. Az utóbbira jó példa A szomszéd fiú. No, meg arra, hogy Jennifer Lopez még mindig gyönyörű. több»

A szomszéd fiú (The Boy Next Door) tipikusan az a film, amitől nem szabad túl sokat elvárni, mert nem is fogsz tőle kapni igazán semmit. több»