A szomszéd fiú (2015)

The Boy Next Door

indingo   2017. 04. 11.

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT:::Egyszer meg lehetett nézni, de a története nem egy nagy eresztés. Logikátlan dolgok történetek benne és erősnek tartom, hogy a saját szüleit is eltette a fiú láb alól.

Mavil   2016. 06. 10.

A film nem sikerült valami maradandóra, az egyetlen, ami (kis túlzással) megmaradt belőle az Ryan Guzman és az ő felsőteste. A történet eléggé lapos, kiszámítható és nem igazán vannak benne fordulatok sem. Jobbra számítottam.

Berto49   2017. 09. 27.

Újra egészen biztos, hogy nem nézném meg, főleg a befejezés eszméletlenül gagyi. Jennifer Lopez tényleg jól néz ki, viszont Noah alakítójáról (Ryan Guzman=a legújabb kidolgozott testű tinilány-kedvenc) senki sem hinné el, hogy 20-21 éves. A történet is minden realitást nélkülöz, ugyanakkor klisét klisé hátára halmoz.

Szilonka   2017. 05. 20.

Rájöttem, hogy nem olyan rossz, mint elsőre gondoltam. Nem egy többször nézős, köröm lerágós alkotás, de rendben volt a története. JLo egy bomba nő.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Sokat nem költöttek a filmre, bár nem is volt mire. Maga a történet nem túl egyedi, de egyszer meg lehet nézni, de nagy filmélményt, bölcsességeket ne várjon tőle az ember.

Kristin Chenoweth
Kristin Chenoweth
John Corbett
Ryan Guzman

A thriller azon kevés műfajok egyike, melynek relatíve kötött szabályai meghatározzák a film menetét és dinamikáját. Ha mindez nem stimmel, az egész film borul. Az utóbbira jó példa A szomszéd fiú. No, meg arra, hogy Jennifer Lopez még mindig gyönyörű. több»

Mindenesetre aki már A szürke ötven árnyalata helyett is inkább választotta volna az öncsonkítást, az ezt a filmet messzire kerülje el. több»

A szomszéd fiú (The Boy Next Door) tipikusan az a film, amitől nem szabad túl sokat elvárni, mert nem is fogsz tőle kapni igazán semmit. több»

A 10. legjobban kereső horror 2015-ben.

(mamiéstöti2 )

A rendező, Rob Cohen egyszer elmondta, hogy csak Jennifer Lopez miatt vállalta el a rendezést.

(ArpiHajdu és Réci )