Kéjlak (2014)

The Loft

Wentworth Miller
Wentworth Miller
Matthias Schoenaerts

belavagyok   2020. 10. 14.

Minek az embernek ellenség, ha vannak barátai. Nekem tetszett a film, bár az eredeti kicsit jobb.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Érdekes film, de sokkal többet várt az ember ettől a filmtől. Minden adott volt egy csúcsmozi készítéséhez, valahol mégis félresiklott a dolog. Egyszer nézhető.

indingo   2017. 04. 11.

Az eredeti ötlet holland, az amcsik csak lemásolták szokás szerint bár ez a verzió, szereposztás nekem személy szerint jobban bejött. Érdekes a sztori.

Bogi87   2016. 05. 27.

Nagyon jó sztori, szépen felépítve.

Deku   2017. 10. 22.

Nem tudok elmenni afelett a tény felett, hogy semmi hibát nem véltem felfedezni benne. Ez a film valóságos gyöngyszem, tökéletes volt minden téren, a karakterek nagyon szuperek, a történet pedig bitang erős és szórakoztató.

Szilonka   2016. 04. 08.

Az alaptörténet jó, a történetvezetés néhol picit homályos és a közepe picit unalmas. Azt persze nem tudom megbocsátani, hogy a sztori egy az egyben lopott. Meg lehet nézni, mert nem rossz, de aki látta az eredeti filmet azt hagyja ki ezt.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Érdekesnek és izgalmasnak tűnt az alapkoncepció, de sajnos nagyon lassú és unalmas az egész film. Vontatott és a történet majdnem egésze rögtön az első percben sejthető. Egyedül James Marsden alakítása miatt érte meg számomra megnézni.

Hihetetlen, mennyi felesleges pénze van Hollywoodnak! És mennyire kevés kreativitása. Egy remake készítésének létjogosultsága mindig kétséges, de hogy annak mi értelme van, hogy egy meglévő filmet kockáról kockára, szóról szóra ugyanúgy felvegyenek amerikai színészekkel, az már túlmegy a kétséges szinten. Félreértés ne essék, jó film a Kéjlak, csak nehéz megérteni, hogy az eredeti rendező egy jó remake után miért készítette el ezt a filmet is. több»