Kéjlak

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Érdekes film, de sokkal többet várt az ember ettől a filmtől. Minden adott volt egy csúcsmozi készítéséhez, valahol mégis félresiklott a dolog. Egyszer nézhető.

indingo   2017. 04. 11.

Az eredeti ötlet holland, az amcsik csak lemásolták szokás szerint bár ez a verzió, szereposztás nekem személy szerint jobban bejött. Érdekes a sztori.

Szilonka   2016. 04. 08.

Az alaptörténet jó, a történetvezetés néhol picit homályos és a közepe picit unalmas. Azt persze nem tudom megbocsátani, hogy a sztori egy az egyben lopott. Meg lehet nézni, mert nem rossz, de aki látta az eredeti filmet azt hagyja ki ezt.

andor50   2016. 04. 18.

Meglepően sok fordulat van ebben a filmben, és ez a legnagyobb erőssége. Az alapkoncepció megfogott, persze biztosan többet is ki lehetett volna hozni a dologból, de ennek ellenére teljesen korrekt kis filmet kaptunk. A karakterek is jók és a színészek is. Mindenképp megnézni legalább egyszer.

hsanya182   2016. 01. 07.

Egyszer érdemes megnézni, mert egy pörgős, fordulatos és agyalós film! Nem biztos, hogy sikerül eltalálni ki lesz a rejtélyes gyilkosság mögött, mindenki gyanus és több csavar is van benne! :) A film felépítése "Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot" című sorozatéhoz hasonló.

Wentworth Miller
Wentworth Miller
Matthias Schoenaerts

Hihetetlen, mennyi felesleges pénze van Hollywoodnak! És mennyire kevés kreativitása. Egy remake készítésének létjogosultsága mindig kétséges, de hogy annak mi értelme van, hogy egy meglévő filmet kockáról kockára, szóról szóra ugyanúgy felvegyenek amerikai színészekkel, az már túlmegy a kétséges szinten. Félreértés ne essék, jó film a Kéjlak, csak nehéz megérteni, hogy az eredeti rendező egy jó remake után miért készítette el ezt a filmet is. több»