Exam
Vizsga

És Te, mit tennél meg azért, hogy megszerezd álmaid munkáját? Egy terem, nyolc jelentkező, de egyikük sem tudja, milyen feladatnak kell megfelelniük, és hogy egyáltalán, mi a kérdés....

(hp)

Forgatókönyvíró: Simon Garrity, Stuart Hazeldine
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2012.11.15.

2020.07.13 Interfectorem Sabnock

Az első perctől lebilincselt,és lekötött ez a film.Az újdonság erejével hatott.Mire képes az ember a céljaiért?Meddig vagyunk emberek,mikor lépjük át azt a bizonyos határt?Válaszokat kapunk,ha megnézzük Hazeldine moziját!

2017.10.23 Deku

Na ez átesett a ló túl oldalára mert nagyon kevés érdekes elemet tartalmazott így untatott. Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a filmbe mert lehetett volna még benne erő de gyenge lett.

2018.11.29 harnas1207

Igazi csemege a stílus kedvelőinek, egy kis Kocka behatással.

2018.07.09 Norbi

Én speciel végig izgultam a filmet, és valamennyire kaptam is magyarázatot, de sok szereplő túlreagálta a helyzetet, és túl sok volt a titok/homály .

2017.07.08 moviewer

Érdekes és izgalmas film. Az üzenete nagyon aktuális. A csavar jól működött, a film utalgatott rá, de erre nem számítottam. A színészek nagyon jól játsszák a szerepüket. Mindenkinek ajánlom.

Az Egyesült Királyságban 2009 júniusában mutatták be az Edinburghi Nemzetközi Filmfesztiválon, a magyarországi mozik pedig 2012. november 15-től tűzték műsorukra.Szerző: Archívum

(2021. 03. 04.)
A vizsga egy roppant okosan és jól felépített, dinamikus, kellően feszült alkotás. Nagyon jól adagolják az infókat és tartogatnak a nézőknek bőven csavarokat, amik gondolkodásra késztetik azokat, akik ezt a filmet választják. Több

Értékelés: 7.5/10
(2018. 03. 03.)
...jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki egy szórakoztató, elgondolkodtató, egyedi filmre vágyik.
Értékelés: 7.5/10 Több