Jó, de mégsem A filmet kevesen fogják értékelni, mert kissé entellektüel, elgondolkodtató, nem a szokványos zombiszeletelés. Én egy hetest adnék rá, ha nem lenne a végén egy PC jelenet (feka kislány a III. Birodalomról tanul fehér "apjától"), ezért levittem 5,5-6-ra.
Nézhető Semmi extra, néhány ismert és néhány újszerű panelből építkező posztapokaliptikus sci-fi. 6-ot megérdemel, bátran nézhető, de maradandó élményt nem nyújt.
Példás Jól kidolgozott történetszál és sztorivezetés. Nagy átütő-erő azért nincs benne, de a fenntartja az odafigyelést. Nekem a vége nem tetszett: a befejezés nem sci-fi, hanem éppenhogy túlmisztifikált, irreális.
64 Szürke zóna (2026)
Látványos hülyeség.