73 Vizsga  (2009)

2026. 04. 05.
Példás
Jól kidolgozott történetszál és sztorivezetés. Nagy átütő-erő azért nincs benne, de a fenntartja az odafigyelést. Nekem a vége nem tetszett: a befejezés nem sci-fi, hanem éppenhogy túlmisztifikált, irreális.
2026. 04. 05.
Hosszú a felvezetés, de rendkívül alaposan kidolgozott a történet és a képi világ, a megvalósítás is. Ez utóbbiak nagyon profi munkát mutatnak. A "sztori" is jó, ám hat (bár rövid) részben elmesélve kissé furcsán hat. Alkothattak volna inkább egy 1,5 órás "egybefilmet".
2026. 04. 05.
Fantasztikusan morbid
Fantasztikusan morbid.
2026. 03. 26.
vegyes
A történet pörgős, ez eltakarja az egyszerű dramaturgiai vázat. A mostani nőuralmista filmek (sorozatok) közé tartozik: szinte mindegyik férfi rohadék, szinte mindegyik nő jó vagy legalábbis megérthető. És, "természetesen", érzékenyítés (leszbi) is van benne.
2026. 03. 26.
Lassú, érzékenyítős
Csak röviden. Hat részből is kihozhatták volna. Mint szellemtörténet se nem jelentős, se nem kidolgozott. Inkább arcba tolós "érzékenyítő" film.