Gólyák (2016)

Keegan-Michael Key
Katie Crown

JRD   2022. 06. 07.

Cuki

Jópofa alapötlet, jó animáció, jó szórakozás. Szerethető karakterek, szerethető veszekedések. Családi szórakozásnak egy esős napon kiváló. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Nagyon eredeti történet az elejétől a végéig szórakoztató, sok benne a poén és remekül sikerült a szinkron is.

indingo   2017. 04. 14.

Annyira nem volt vicces, mint számítottam. A figurák szépen megrajzoltak azzal nem is volt baj és tetszett, hogy a szülők is észreveszik végre a gyereküket.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 09.

Még nem vagyok szülő, de tudtommal már nem annyira divatos a mondás, hogy a "babákat a gólya hozza". Legalábbis én a magam részéről nem hiszem, hogy ezt a kissé bugyuta mesét fogom beadni a gyerekemnek felvilágosítás címén. Persze ideig-óráig ez megm... több»

Thibo84   2016. 09. 25.

Kellemes kikapcsolódás az egész családnak, de főleg a gyerekeknek. Egy aranyos, vicces rajzfilm. Igaz a poénokat leginkább a farkasok szolgáltatták.

HercegPeter   2018. 06. 09.

Rosszabbat vártam. Egész vicces, persze sok benne a sablon és az elismételt poén, de egy rajzfilmbe ez belefér. A története aranyos. A galambbal nagyon eltaláltak nálam valamit. Simán nézhető gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Haláli az alaptörténet. A gólyák, mint gyerekkihordó cég szakítanak a hagyománnyal és futárcég lesznek...zseniálisXD Jó poénok és klasszikus vicces karakterek. De ez inkább gyerekeknek ajánlom, mert a felnőtteknek szóló poénvan max pár van.

A film összbevétele 183 388 953 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 112 934 197 forintot termelt. A hazai mozik összesen 91 733 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

70 millió dollárból jött létre a film.

(Mavil)

Andy Samberg első Warner Bros filmje.

(Mavil)

Keegan Michael Key e film kapcsán működött 2. alkalommal együtt a Warner Bros-al. Az első a The Lego Movie (2014) volt.

(Mavil)

Andy Samberg és Keegan Michael Key korábban egy alkalommal már dolgoztak együtt a Hotel Transylvania 2 (2015) munkálatain.

(Mavil)

Nicholas Stoller első animációs filmje.

(Mavil)

Az első, humortalan félórát követően sem lesz sokkal viccesebb a Gólyák című új animációs film, amivel, úgy fest, a stáb is tisztában volt: ránk is dobják a siker érdekében a cukiságbombát számolatlan mennyiségű pelenkás csecsemővel támadva. több»