Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Horton (2008)

Horton Hears a Who!

Horton

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Gyönyörűen megkomponált kis mese.Az plusz pont nálam,hogy a sztori két szálon fonódik,tekeredik.Kifalva,és Horton dzsungele.Nagyon élveztem minden képsorát,és a kis apró lényeket külön imádtam.A Kiket jobban értékeltem szinte,mint a dzsungel többi lakóját.Ajánlott kategória.

Deku   2017. 11. 20.

Nálam egy ilyen filmmel lehet elérni, hogy jól szórakozzak és még sokszor újra nézzem. Azt kell, hogy mondjam ez a film már közel van a tökéleteshez, kis túlzással állíthatom ezt. Nem sok ilyen jól összetákolt film van.

Orosz István   2017. 08. 03.

Érdekes elméletet vezet fel, nem mondan, hogy az a rajzfilm ami nagyon elszórakoztatott, de elgondolkodtatott. Szerintem mindenki adjon neki egy esélyt.

dailyfilmsan   2018. 12. 07.

Tanulságos néhol fellelhető egyfajta társadalomkritika is a történetben. Nem lesz a kedvenc rajzfilmem de nem árt egyszer megnézni. Ez az a rajzfilm aminek van mondanivalója és nem csak bájologni akar a vásznon. A könyvet sajnos nem olvastam biztos az is fergeteges.

ZeroHero   2019. 10. 01.

Horton nagyon vicces es tokeletes humorerzekkel rendelkezik.. Marmint nyilvan ezt irtak neki. A mese amugy szerintem inkabb szol a felnotteknek, okosan megfogalmazott kritikak es kikacsintasok vannak benne, ami igy a 2010es evek vegen egyre aktualisabbak. PErsze aranyos, cuki es vicces is, uh a gyerekek is fogjak tudni szeretni

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon édes és tanulságos mese. Imádtam Horton karakterét és eredeti szinkronnal csak mégjobb. Humoros és vicces. Ennél többet nagyon nem lehet várni a mai meséktől, de kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak Horton "mentőakciója" :)

NFG   2018. 03. 26.

Őszintén olyan egyszer nézhető! Nekem nem tetszett valami nagyon! Bár a története kifejezetten egyedi, a kivitelezése kicsit erőszakos és nyomasztó lett!

A Blue Sky Studios 4. forgalmazott filmje.

Seth Rogen és Jonah Hill 4. közös filmje.

Kétféle angol címen is ismert a film: Horton Hears a Who!, illetve Dr. Seuss’ Horton Hears a Who!

A jegypénztárak adatai alapján a filmből sármazó bevétel 297.1 millió dollár volt.

85 millió dollárból jött létre a film.

A Blue Sky animátorai eljátszottak néhány jelenetet, hogy a karakterek mozgását legyen miről modellezniük.

(ps)

A filmben Truffula fákat is láthatunk, amik Dr. Seuss A Lorax című regényéből valók.

(ps)

A kutatóközpont Dr. Seuss A macska - le a kalappal című regényéből a macska kalapját mintázza.

(ps)

Katie, a sárga szőrgombóc egy jak.

(ps)

Ez volt a második eset, hogy Jim Carrey Dr. Seuss egyik történetének megfilmesítésében szerepelt. Az első A Grincs (2000) volt.