Horton (2008)

Horton Hears a Who!

Horton
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

ZeroHero   2019. 10. 01.

Horton nagyon vicces es tokeletes humorerzekkel rendelkezik.. Marmint nyilvan ezt irtak neki. A mese amugy szerintem inkabb szol a felnotteknek, okosan megfogalmazott kritikak es kikacsintasok vannak benne, ami igy a 2010es evek vegen egyre aktualisabbak. PErsze aranyos, cuki es vicces is, uh a gyerekek is fogjak tudni szeretni

Deku   2017. 11. 20.

Nálam egy ilyen filmmel lehet elérni, hogy jól szórakozzak és még sokszor újra nézzem. Azt kell, hogy mondjam ez a film már közel van a tökéleteshez, kis túlzással állíthatom ezt. Nem sok ilyen jól összetákolt film van.

Orosz István   2017. 08. 03.

Érdekes elméletet vezet fel, nem mondan, hogy az a rajzfilm ami nagyon elszórakoztatott, de elgondolkodtatott. Szerintem mindenki adjon neki egy esélyt.

dailyfilmsan   2018. 12. 07.

Tanulságos néhol fellelhető egyfajta társadalomkritika is a történetben. Nem lesz a kedvenc rajzfilmem de nem árt egyszer megnézni. Ez az a rajzfilm aminek van mondanivalója és nem csak bájologni akar a vásznon. A könyvet sajnos nem olvastam biztos az is fergeteges.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon édes és tanulságos mese. Imádtam Horton karakterét és eredeti szinkronnal csak mégjobb. Humoros és vicces. Ennél többet nagyon nem lehet várni a mai meséktől, de kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak Horton "mentőakciója" :)

A Blue Sky Studios 4. forgalmazott filmje.

Seth Rogen és Jonah Hill 4. közös filmje.

Kétféle angol címen is ismert a film: Horton Hears a Who!, illetve Dr. Seuss’ Horton Hears a Who!