Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Cápamese

sabnock666   2020. 03. 20.

Nagyon jól sikerült családi animációs film,tele tündéri,és megmosolyogtató karakterekkel,és szituációkkal.Leköti az embert,és korhatártól függetlenül mindenkinek erősen ajánlott.A zene is mindent visz,és nagyon jó a mondanivalója.

indingo   2017. 04. 15.

Volt egy idő amikor minden mese tengerről szólt, de szerintem ez sikerült a legjobban Bírtam a karaktereket és nagyon szépen is voltak kidolgozva. A történet izgalmas volt.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Aranyos, kedves történet. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak a jólelkű cápa aki kb maffia ügyletbe keveredik az elvei miattXD A látvány is nagyon rendben volt ahhoz képest, hogy több mint 10 éves meséről van szó.

Timcsi   2019. 02. 01.

Helyes mese, a története is aranyos van benne mondanivaló. Ritmusos zenék, felnőtteknek is ajánlós.

NFG   2018. 03. 27.

Számomra ez a rajzfilm megtestesített mindent, amit vártam volna tőle! Imádom a "maffiózós" filmeket és aminek kicsi köze is van hozzá! Ebben a filmben pedig meg is jelent egy ilyen szál! Volt még benne szerelmi rész is, ami igazán aranyosra sikerült! Azért egy kis akció is megjelenik, ami bár a felnőtteknek nem igazán izgalmas, a gyerekek átszellemülten nézhetik! És természetesen humorban sem szűkölködik! Zenékből is eltalálták a kellő mennyiséget! Amit még kiemelnék, az a gyönyörű látványvilág és a morális tartalom!

2004-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.

A Dreamworks stúdió 55. forgalmazott filmje.

Az eredeti változatban a cápák főhadiszállása az RMS Titanic.

(mrarizona)