Cápamese
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Aranyos, kedves történet. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak a jólelkű cápa aki kb maffia ügyletbe keveredik az elvei miattXD A látvány is nagyon rendben volt ahhoz képest, hogy több mint 10 éves meséről van szó.

indingo   2017. 04. 15.

Volt egy idő amikor minden mese tengerről szólt, de szerintem ez sikerült a legjobban Bírtam a karaktereket és nagyon szépen is voltak kidolgozva. A történet izgalmas volt.

Timcsi   2019. 02. 01.

Helyes mese, a története is aranyos van benne mondanivaló. Ritmusos zenék, felnőtteknek is ajánlós.

NFG   2018. 03. 27.

Számomra ez a rajzfilm megtestesített mindent, amit vártam volna tőle! Imádom a "maffiózós" filmeket és aminek kicsi köze is van hozzá! Ebben a filmben pedig meg is jelent egy ilyen szál! Volt még benne szerelmi rész is, ami igazán aranyosra sikerült! Azért egy kis akció is megjelenik, ami bár a felnőtteknek nem igazán izgalmas, a gyerekek átszellemülten nézhetik! És természetesen humorban sem szűkölködik! Zenékből is eltalálták a kellő mennyiséget! Amit még kiemelnék, az a gyönyörű látványvilág és a morális tartalom!

doroffee   2016. 02. 15.

Jópofa kis animációs film volt. Voltak részei a sztorinak, amelyek kicsit jellegtelenek, elcsépeltek voltak, de voltak a filmnek igen érdekes pontjai. Pl. a családról nagyon fontos dolgokat mondott el.

2004-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.

A Dreamworks stúdió 55. forgalmazott filmje.

Az eredeti változatban a cápák főhadiszállása az RMS Titanic.

(mrarizona)