Vélemények: Cápamese (2004)

Timon   2020. 08. 29.

Elejétől végéig imádnivaló,vicces és persze tanulságos mese.Rengeteg izgalmas jelenet van benne,kifejezetten igyekszik minnél látványosabb lenni.A vízi állatokat jól kidolgozták,de a karaktereiknek az egyéniségük még jobb,menőbb lett.A zenéje felemel... több»

indingo   2017. 04. 15.

Volt egy idő amikor minden mese tengerről szólt, de szerintem ez sikerült a legjobban Bírtam a karaktereket és nagyon szépen is voltak kidolgozva. A történet izgalmas volt.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 20.

Nagyon jól sikerült családi animációs film,tele tündéri,és megmosolyogtató karakterekkel,és szituációkkal.Leköti az embert,és korhatártól függetlenül mindenkinek erősen ajánlott.A zene is mindent visz,és nagyon jó a mondanivalója.

Timcsi   2019. 02. 01.

Helyes mese, a története is aranyos van benne mondanivaló. Ritmusos zenék, felnőtteknek is ajánlós.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Aranyos, kedves történet. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak a jólelkű cápa aki kb maffia ügyletbe keveredik az elvei miattXD A látvány is nagyon rendben volt ahhoz képest, hogy több mint 10 éves meséről van szó.

NFG   2018. 03. 27.

Számomra ez a rajzfilm megtestesített mindent, amit vártam volna tőle! Imádom a "maffiózós" filmeket és aminek kicsi köze is van hozzá! Ebben a filmben pedig meg is jelent egy ilyen szál! Volt még benne szerelmi rész is, ami igazán aranyosra sikerült... több»

doroffee   2016. 02. 15.

Jópofa kis animációs film volt. Voltak részei a sztorinak, amelyek kicsit jellegtelenek, elcsépeltek voltak, de voltak a filmnek igen érdekes pontjai. Pl. a családról nagyon fontos dolgokat mondott el.

Niki18   2015. 11. 02.

csakúgy mint a Némó nyomában, ez is hasonlóan aranyos és vicces kis családi mese. Sok jó poén van benne és nagyon aranyosak a karakterek. Imádni való mese.

zsani   2018. 01. 30.

Nos ez a mese a gyerekek szórakoztatását egy az egybe félretette és elment a felnőtt irányba. Felnőtt szereplők, felnőtt bajok, konfliktusok. A látvány az szép. A szereplők viccesek, de semmiképpen sem szimpatikusak.

one1970   2015. 07. 26.

Jajj!! ezt a filmet imádom, nagyon :D És most hogy itt megláttam a mafabon, megint meg fogom nézni, mert már rég láttam :) itt az ideje újra megnéznem hehe :D

Bibabac   2017. 09. 28.

Kicsiként nagyon szerettem. Izgalmas történet egy vegetáriánus cápáról és egy nagyravágyó, aprócska tengeri halról. Engem megfogott. Jól kidolgozott, érdekes a világuk, és még a szerelmi szál is aranyos.

krysn95   2015. 10. 29.

Animáció némi Godfather fűszerrel. De Niro király, a sztori mókás..asszem ez a kedvenc animációs filmem. Lassan ideje is újra bevizsgálni. Ha fekszik a műfaj nem érdemes kiahygni

Bogi   2016. 02. 18.

Szerethető animációsfilmről van szó. Vannak kissé "unalmas" pillanatai, de összességében érdekes, elgondolkodtató és nem utolsó sorban tanulságos mese.

flash88   2019. 07. 16.

Van mit nézni ezen a kis animációs filmen, aki sok filmet látott, és jó a memóriája, az szinte minden jelenetben találhat egy filmes utalást. Engem mindig feldob, ha egy ilyet találok. Egyébként a történet nem rossz, gyerekeknek készült, de ettől még... több»

Domino   2015. 11. 07.

Aranyos kis gyerekmese tele felnőtteknek szánt poénokkal, így legalább az egész család jól szórakozhat a filmen. Már legalább háromszor láttuk, de nem untuk meg. Nem egy kimondottan oktató jellegű film, de a lányom ez miatt a film miatt kezdett el ér... több»