Kacsamesék - A film: Az elveszett lámpa kincse (1990)

DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

indingo   2017. 04. 14.

A főcímdalát még most is dúdolgatom néha. A történetek mindig nagyon izgalmasak voltak, sok kalanddal utazással és rejtéllyel. A szereplők nagyon viccesek voltak.

Orosz István   2017. 07. 25.

Ki ne szeretné, a jó öreg Dagobert bácsit? Gyerekkorom kedvenc meséje? Sajnos láttam az új változatot, és meg kell mondanom sokkal rosszabb lett,mint grafikában mint másban.

Bazzzsi   2017. 11. 23.

Régen még tudtak jó mesefilmeket készíteni. Ma bekapcsolja az ember és annyi szutykot lát, hogy borzalom. A Kacsamesék egy szuper kalandokkal teli mesefilm volt.

NFG   2018. 03. 19.

Dagobert bácsit mindenki ismeri és szereti! A pénzes nagybácsi és a kiskacsák különböző kalandjai nagyon jópofák és viccesek! Felnőtteknek is biztosan élvezhető!

Greeta   2017. 12. 17.

Nagyon-nagyon jó mese volt és itt még a gonosz karakterek (Mágika vagy a Bigiboyok) is kedvelhetőek voltak. Izgalmas sztorik, sok-sok kalanddal vegyítve.

Az első Disney animációs film, melyet nem a Disney-széria tagjaként mutattak be.

Ez volt a legelső Disney animációs film, melyet a Disney MovieToons készített el.

Egyes kritikusok szerint ez a film szembemegy Carl Barks Dagobert bácsi képregény-könyveivel, melyeken a televíziós sorozat alapszik.