Nagyon vadon (2006)

Open Season

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Aranyos és szerethető.Vicces,nagyon állat,és nagyon cool.Jók a karakterek,jók a poénok,és rendben van a történet is.Mi kell még egy meséhez? Semmi.Ja,de...Popcorn és üdítő,hátradőlni,és elengedni magad.

Artemisia   2019. 11. 14.

Vissza a vadonba!

Kedves kis rajzfilm. Aranyosan ötvözi a vicces, bolondos, komikus stílust Boog és Eliot kalandjain, és a drámai vonalat a Boog és Bess közötti erős szereteten, a fájdalmas elválásukon és Boog kétségbeesett honvágyán keresztül. Ez máris jó alapanyaga... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 30.

Nos nem kertelek ez igazi kliséhalmaz volt. Gyengébbnél gyengébb jelenetekkel etettek minket legalábbis engem. Totál bukta volt a film. Nem tetszett az egész történet.

babsy88   2016. 08. 06.

Az egyik legviccesebb mese. Nagyon szeretem, Boog is aranyos, Elliot olyan idegesítő számára, hogy az fájdalmasan vicces.

Norbi   2018. 07. 30.

Nagyon szívhez szólóan mese, a barátságról. Kortól függetlenül mindenkinek hasznos kis történet, amiből mindenki le tudja szűrni a maga kis tanulságait.

Ms. Akárki   2019. 08. 02.

Édes animációs mese. A maci nagyon édes ahogy mint egy kiscicát neveli a nő a saját otthonában. Birkalelkű kis medve aki visszakerül a vadonban és ebből adódnak főleg a poénok. A történeten kicsit erőlködhettek volna még.

Greeta   2019. 08. 07.

Helyes és humoros mese. A története nincs túlbonyolítva, az igaz, de legalább a karakterek szépek.

A Sony Pictures Animation stúdió 1. kiadott filmje.

Ashton Kutcher és Martin Lawrence egyszer sem találkoztak a film készítése közben.