Nagyon vadon

(Open Season)

Deku  2017. 08. 30.

Nos nem kertelek ez igazi kliséhalmaz volt. Gyengébbnél gyengébb jelenetekkel etettek minket legalábbis engem. Totál bukta volt a film. Nem tetszett az egész történet.

mamiéstöti1  2016. 08. 06.

Az egyik legviccesebb mese. Nagyon szeretem, Boog is aranyos, Elliot olyan idegesítő számára, hogy az fájdalmasan vicces.

Hedy0809  2017. 03. 09.

Hatalmas a szöveg! :D Ajánlom mindenkinek,aki kedveli az animációt! Tele van poénnal!

Luxury  2015. 12. 28.

Kedves és aranyos családi mese. Felnőttként is nagyon tetszik, hiszen rengeteg poén van benne, és kedves érzelmeket is kibontakoztat ez a mese. Egy szóval szuper

nemeth2  2016. 08. 03.

Nagyon szuper mesefilm, a két állat kapcsolata nagyon szórakoztató. Sok olyan poénnal van gazdagítva amin a felnőttek is nevetnek, ezzel nem csak a kisebbeket csábítva a képernyő elé egy nagy adag szórakozásra.

A Sony Pictures Animation stúdió 1. kiadott filmje.

Ashton Kutcher és Martin Lawrence egyszer sem találkoztak a film készítése közben.