Nagyon vadon (2006)

Open Season

Gabi89   2021. 10. 05.

Ismét a vicces állatok zseniális alakítása

A főszerepben egy kenyérre kenhető maci van, Boog és a nagy dumás barátja, Elliot, a szarvas. Néha kicsit olyan volt, mint Shrek és Szamár kapcsolata. Itt is először az idegesítésé volt a főszerep, aztán ez hamar átalakult barátsággá. Összességében egy szuper, kalandokkal teli mesét kapunk, ami maximálisan kikapcsol és megnevettet minket. Nagyon jó cselekmények vannak benne, például ahogy láthatjuk Boogot, aki a kényelemből hirtelen a természetben találja magát, ahol minden új neki, és bizonyos dolgokkal meg kell birkóznia emiatt. Emellett pedig szuper eseményeket tár elénk a barátságról, összefogásról és a csapatmunkáról is. Nálam egy perc sem volt unalmas a meséből, és alig várom, hogy a második részét is megnézhessem, ami remélem, nem fog csalódást okozni.

Artemisia   2019. 11. 14.

Vissza a vadonba!

Kedves kis rajzfilm. Aranyosan ötvözi a vicces, bolondos, komikus stílust Boog és Eliot kalandjain, és a drámai vonalat a Boog és Bess közötti erős szereteten, a fájdalmas elválásukon és Boog kétségbeesett honvágyán keresztül. Ez máris jó alapanyaga... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 30.

Nos nem kertelek ez igazi kliséhalmaz volt. Gyengébbnél gyengébb jelenetekkel etettek minket legalábbis engem. Totál bukta volt a film. Nem tetszett az egész történet.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Aranyos és szerethető.Vicces,nagyon állat,és nagyon cool.Jók a karakterek,jók a poénok,és rendben van a történet is.Mi kell még egy meséhez? Semmi.Ja,de...Popcorn és üdítő,hátradőlni,és elengedni magad.

babsy88   2016. 08. 06.

Az egyik legviccesebb mese. Nagyon szeretem, Boog is aranyos, Elliot olyan idegesítő számára, hogy az fájdalmasan vicces.

Ms. Akárki   2019. 08. 02.

Édes animációs mese. A maci nagyon édes ahogy mint egy kiscicát neveli a nő a saját otthonában. Birkalelkű kis medve aki visszakerül a vadonban és ebből adódnak főleg a poénok. A történeten kicsit erőlködhettek volna még.

Norbi   2018. 07. 30.

Nagyon szívhez szólóan mese, a barátságról. Kortól függetlenül mindenkinek hasznos kis történet, amiből mindenki le tudja szűrni a maga kis tanulságait.

A Sony Pictures Animation stúdió 1. kiadott filmje.

Ashton Kutcher és Martin Lawrence egyszer sem találkoztak a film készítése közben.