Deku   2017. 08. 30.

Nos nem kertelek ez igazi kliséhalmaz volt. Gyengébbnél gyengébb jelenetekkel etettek minket legalábbis engem. Totál bukta volt a film. Nem tetszett az egész történet.

babsy88   2016. 08. 06.

Az egyik legviccesebb mese. Nagyon szeretem, Boog is aranyos, Elliot olyan idegesítő számára, hogy az fájdalmasan vicces.

Norbi   2018. 07. 30.

Nagyon szívhez szólóan mese, a barátságról. Kortól függetlenül mindenkinek hasznos kis történet, amiből mindenki le tudja szűrni a maga kis tanulságait.

NFG   2018. 03. 30.

Szerintem nem egy szokványos rajzfilm! Tetszik a szerplők megformálása, mind kinézeti, mind személyiség szempontjából! Egyediek lettek! Nagyon szórakoztató kis mese!

zsani   2018. 01. 30.

sajnos nekem nem igazán jött át ez a mese. A poénoktól sem voltam leragadtatva. A karakterek sem voltak igazán szerethetőek. elég nagy csalódás volt.

A Sony Pictures Animation stúdió 1. kiadott filmje.

(mamiéstöti2 )

Ashton Kutcher és Martin Lawrence egyszer sem találkoztak a film készítése közben.

(rbernadett )