Rontó Ralph (2012)

Wreck-It Ralph

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

A rajzfilmek világába egyedülállóan ötletes és megismételhetetlen, amit nyújt, mind hangulatba, mind pedig történetbe, persze leginkább csak azoknak, akik átélték az eredeti játékok nyújtotta élményt.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Eleinte nem akartam megnézni, de örültem neki. Egyszerűen káprázatos, ahogyan megcsinálták az egészet. Óriási gratuláció az alkotóknak. Változatos nem vontatott és a sok poén mellett egy kis drámát is belevittek. Minden korosztálynak ajánlott, jó kis estét program egy tál popcorn mellett!

Deku   2017. 07. 17.

Nagyon kedves, aranyos és szerethető formába öntötték a videojátékok egyik legnagyobb és legismertebb játékát. Nekem különösen tetszett a rajzolási technika.

babsy88   2016. 08. 06.

Először azt hittem, hogy egy unalmas erőltetett mese lesz, de kellemesen csalódtam, meg volt a maga hangulata, nekem tetszett.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Zseniális mese ami kicsiknek és nagyoknak egyaránt élvezetet nyújt, sőt. Jó volt ennyi éves fejjel a régi videójátékok világába megint belecsöppeni. Izgalmas és eredeti történet jó karakterekkel. Még a magyar szinkron is tetszett ami mostanában csodaszámba megy. 10/10.

Már az 1990-es évek előtt előkerült a stúdióban a rajzfilm tervezete és el is kezdték a munkálatokat szép lassan.

(nanita95 )

A rjazfilm hemzseg a videojátékos utalásoktól és képkockákból. A legtöbbet a Street Fightersből jelenik meg. Például Ryu és Ken, Zangief, a széttört autó ami egy kiegészítőhöz kapcsolható vagy az alig elpusztítható M. Bison.

(nanita95 )

Ez az alkotás az 52. a Disney rajzfilmek sorában.