Rontó Ralph (2012)

Wreck-It Ralph

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

A rajzfilmek világába egyedülállóan ötletes és megismételhetetlen, amit nyújt, mind hangulatba, mind pedig történetbe, persze leginkább csak azoknak, akik átélték az eredeti játékok nyújtotta élményt.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Eleinte nem akartam megnézni, de örültem neki. Egyszerűen káprázatos, ahogyan megcsinálták az egészet. Óriási gratuláció az alkotóknak. Változatos nem vontatott és a sok poén mellett egy kis drámát is belevittek. Minden korosztálynak ajánlott, jó kis estét program egy tál popcorn mellett!

Deku   2017. 07. 17.

Nagyon kedves, aranyos és szerethető formába öntötték a videojátékok egyik legnagyobb és legismertebb játékát. Nekem különösen tetszett a rajzolási technika.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Zseniális mese ami kicsiknek és nagyoknak egyaránt élvezetet nyújt, sőt. Jó volt ennyi éves fejjel a régi videójátékok világába megint belecsöppeni. Izgalmas és eredeti történet jó karakterekkel. Még a magyar szinkron is tetszett ami mostanában csodaszámba megy. 10/10.

XETH   2018. 03. 29.

Baromi jópofa mese volt. Nagyon tetszett, hogy a "negatív" karakterek is úgy lettek bemutatva, hogy nekik is van szívük, és a létező szívük mélyén arra vágynak, hogy őket is szeressék és elfogadják. Az is aranyos volt, hogy a klasszikus játéktermi játékok és napjaink videójátékai is szerepeltek benne. Ügyes, élvezhető mese eredeti történettel.

A legtöbb animációval ellentétben a színészek együtt, egy stúdiószobában szinkronizálták le a filmet, emiatt pedig rengeteg improvizáció is belekerült a végleges verzióba.

Az egyik jelenetben Skrillex is feltűnik, aki a film egyik betétdalát is szerezte.

A Rontó Raplh az első Walt Disney animációs film 75 évfordulóján került a mozikba.