Toy Story 3.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Ebben a folytatásban sem kellett csalódnom, szerintem hozta a Toy Story szintet. Nálam mindenképp 5/5!

Edii   2015. 04. 19.

annnyira jóó mese:)a vége tényleg nagyon megható volt...:)nekem mind a három része naggyon tetszett,de ez a harmadik különösen,teljesen megérdemelte az oscar-t :D

Dodi   2015. 06. 08.

Egy izgalmas, szórakoztató, humoros és kalandos kis történet, az egész családnak. A karakterek nagyon aranyosak és hiába ez már a 3. rész, szerintem nem veszített a fényéből!

TomÁcs   2018. 04. 26.

A kis Andy is felnőtt. Végre egy olyan mese, ahol a főszereplő gyerek valamennyire emberi, nem marad ezer részig kisgyerek. Vicces beszólás, helyes karakterek.

VvV   2018. 11. 30.

Az alapötletét imádom és ez a rész is nagyon klasszra sikeredett.

Lee Unkrich rendező azt mondta, nem lesz folytatása a szériának.

A kukás fekete felsőjén fehér halálfej található, amely már az első részben is szerepelt Sid pólója volt.

A Jedi visszatérre való utalás: Babilla belöki Mackót a szemetesbe.