Toy Story 3.

HannaK   2020. 09. 16.

De tényleg ilyen egy óvoda. Cukik a gyerekek, de aztán elfordul az óvónéni. Nagyon jól kidomborították ezt a készítők. Egy újabb kaland a már megszokott szereplőkkel.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Ebben a folytatásban sem kellett csalódnom, szerintem hozta a Toy Story szintet. Nálam mindenképp 5/5!

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Gyerek voltam mikor megnéztem az első két részt így még "fiatal felnőttként" is nagyon vártam a 3.-at. Egyáltalán nem csalódtam, nagyon jó lett. Nem hazudtolta meg önmagát. Maga a film is belevitte amit kellett, hogy eltelt több mint 10 év és ők is h... több»

Deku   2017. 07. 10.

Jópofa lett ez a rész is ezt el kell ismerni bár én hiányolok valamit. Lehet csak arról van szó, hogy az elsőt még nagyon gyerekként láttam és jobban hatott rám mint ez itt. Viszont mókás és pörgős kis mese.

HETEDIK   2018. 11. 13.

Nekem ez a rész tetszik a a legjobban. Bemutatja a felnőtté válás kényes dolgait, hogy többé nem játszunk a gyerekként oly szeretett katonákkal, babákkal, versenyautókkal és számos játékkal, felkerülnek a polcokra, padlásra vagy le a pincébe. Így hát... több»

NGN   2020. 01. 24.

Ismét magas színvonalon folytatódik a kaland, sikerült egy kiváló epizóddal trilógiává bővíteni a szériát. A történet továbbra is erős és az új szereplők is ötletesek, szerethetőek.

Szilonka   2020. 02. 17.

A Toy Story az egyik kedvenc mese sorozatom. Remek kikapcsolódást nyújtott ez a történet is.

A film összbevétele 1 063 171 911 dollár volt (imdb.com).

Lee Unkrich rendező azt mondta, nem lesz folytatása a szériának.

A kukás fekete felsőjén fehér halálfej található, amely már az első részben is szerepelt Sid pólója volt.

A Jedi visszatérre való utalás: Babilla belöki Mackót a szemetesbe.

95-ös szám látható a film elején a vonaton, ez utalás a Verdákra, Villám McQueen versenyszáma a 95.

Villám McQueen (Verdák) szerepel az egyik kisgyerek pólóján az óvodában.

Sam Raimi Evil Death alkotása volt hatással az egyik jelentre, mikor Macó a szemetesből kinyúl és megragadja Woody lábát.

A Gyalog galopp című filmre is utalnak.

"Szabadság, egyenlőség, testvériség a jelszó! A zsarnokok pedig vesszenek!" (Barbie) - ez a mondat nagyon hasonlít a Függetlenségi Nyilatkozat szövegéhez.

A gyógyszertári cowboy című filmre is utalnak az egyik jelenetben.

A Pizza Planétás autó az első Toy Story óta minden Pixar-filmben szerepel.