Harmadik Shrek (2007)

Shrek the Third

Harmadik Shrek

Bazzzsi   2020. 10. 20.

Én kedvelem a szériát, Shrek egy jó karakter pedig elsőre nem tűnt annak. Vannak igazi karakterek is, ami mesékre általában nem jellemző.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Olyan igazi Shrek-es történet, ahol valóban nem a külső alapján ítélik meg a figurákat. Nekem nagyon tetszett.

indingo   2017. 04. 12.

Mozgalmas rész lett ez is. Picit emberi, Shrek apa lesz. Mozgalmas a rész is, sok jó zene van benne és a karakterek közti párbeszédek is humorosra sikeredtek.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem pl az egyszer nézhető kategóriában van. Az első két rész hatalmas színvonalát számomra nem hozta. És ez a negyedikre is vonatkozik. Hatalmas csalódás volt számomra amikor először 2007-ben megnéztem szerintem ezt a részt nem kellett volna erőltetni ! :/

Artemisia   2018. 10. 22.

A zseniális 1.és 2.rész után kicsit langyosabb hatást ért el ez az egyébként mozgalmas és akciódús rész. Amit nagyon hiányosságnak érzek vele kapcsolatban, az, hogy az 1. és 2.részben még úttörően eredetinek számító elemek eddigre megszokottá, elko... több»

Thibo84   2019. 05. 22.

Sajnos a történet lapos lett, nem hozza már azt a színvonalat mint az első két részben. Rengeteg benne a karakter és számomra olyan, hogy nem tudnak igazán mit kezdeni ennyi szereplővel és ez megfojtja a filmet. A sok érzelem is elnyomja a humort.

dailyfilmsan   2019. 04. 16.

Az egyik tanárom mondta hogy mindenki szereti a Shrek filmeket de valljuk be az igazat azok közül is csak az első rész igazán jó. Teljes mértékben egyet kell hogy értsek vele. Bár én nagyon szerettem a második részt is hiába nem lett olyan jó, mint a... több»

Justin Timberlake első animációs filmje.

(dailyfilmsan )

John Krasinskinek ez volt az első rajzfilmes szinkronszerepe.

(dailyfilmsan )

Szőke herceg az egyetlen gonosz karakter, aki két Shrek rajzfilmben is szerepel. A második részben mint másodlagos főgonosz, a harmadikban pedig az elsődleges főgonosz szerepében jelenik meg.

(dailyfilmsan )

Azz egyetlen rész a Franchise-ban, amelyben Shreknek és Fionának nem kell szerelmes csókkal megoldani a fő problémát.

(dailyfilmsan )

A Szőke Herceg öltözőjében fellelhetőek az Operaház fantomjának kellékei (maszk+jelmez).

(GedyPapa)

Hófehérke ruhájának ujja alatt látható Kukának, a hét törpe egyikének neve.

(GedyPapa)

2007-ben a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.

A teljes filmen 150 fős stáb több mint 1 millió munkaórát dolgozott.

Antonio Banderas angol, spanyol, mexikói, olasz és japán nyelven is leszinkronizálta a Csizmás Kandúrt.

Szamárnak és a Sárkánynak öt gyermeke van. Coco, Debbie, Peanut, Parfait és Bananas.