Bébi úr: Családi ügy (2021)

The Boss Baby: Family Business

Képkockák   2022. 01. 22.

Sokkal komolyabb és felnőttesebb lett, mint az első epizód, amit igazából nem tudott egyáltalán beérni, nem hogy felülmúlni... Tipikus, klisés folytatás lett belőle, amit bár megnézhetünk, sosem köt majd le minket annyira, mint az első rész.

HEROES OF THE DAY 2   2021. 10. 03.

Na hát szerintem egy egész aranyos mesefilm, ugyanúgy megmaradt a hangulat és a vicces részek, számomra bőven übereli az elsőt.

michal   2021. 08. 26.

Szerintem ez egy kiváló mese családi mozizáshoz, ami egész biztosan kicsiket és nagyokat egyaránt szórakoztat majd. Csakis ajánlani tudom.

Szabi   2021. 08. 27.

Én már az előző részt is nagyon bírtam, szerintem méltó folytatása lett. Egyedi humor és egyedi történet. Ennél több szerintem nem is kell néha. :)

A film összbevétele 118 818 090 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 116 605 745 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 103 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Bébi úr: Családi ügy a DreamWorks Animation hetedik olyan filmje, mely egy franchise részét képezi. A korábbiak: Shrek (2001), Madagaszkár (2005), Kung Fu Panda (2008), Így neveld a sárkányodat (2010), Trollok (2016), Croodék (2013).

A Bébi úr: Családi ügy a Universal második filmje a 2012-es Lorax után, melynek márciusban volt a premierje.

A film alapjául film Marla Frazee azonos című 2010-ben megjelent könyve szolgált.

A film egyik karakterének hangját a népszerű amerikai showman, Jimmy Kimmel kölcsönzi.

A film rendezői székét ezúttal is Tom McGrath foglalhatta el az oldalán Jeff Hermann társrendezővel.

Aki szerint viccesek voltak a pelenkás poénok 4 éve, és streamingen is jókat kacarászik a lélekben nagykorú babák infantiliskodásain (vagy az átlagnál elégedettebb volt azzal, hogy Bébi úr nem csak eredeti hangja, azaz Alec Baldwin miatt hasonlított Donald Trumpra), bizonyára nem fog a fájdalomtól hisztizni a Családi ügy közben sem… több»