Spongyabob: Ki a vízből! (2015)

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

dulkap   2015. 07. 15.

Régen nagyon bírtam a sorozatot és az előző mozifilm is zseniális lett. Itt már kicsit untam a dolgot, bár voltak benne vicces jelenetek is. Talán a múltért, meg, hogy más a célközönség megbocsájtóbb vagyok vele.

Orosz István   2016. 05. 28.

A sorozat sikeréhez képest nagyon gyenge. Az első mozifilm ennél sokkal jobb volt. Volt benne egy két jó poén. A történet nagyon gyenge sablonos, semmi csavar. Nagyon gyenge lett.

nanita95   2019. 01. 15.

Jajj ez a rajzfilm nagyon gyerek szinten mozog. Persze ezzel nincs semmi gond hogy a kicsiket célozza meg, csak így nekem a történet nem a legszórakoztatóbb pedig az első mozis verzióért oda voltam. Nekem az előzőhöz képest csalódás egy kicsit. Meg lehet nézni, de sajnos bugyuta ahhoz hogy élvezhető legyen.

czerik   2018. 07. 18.

Elég jó kis mesefilm lett, bár az előző nekem jobban tetszett. A sorozatból kiindulva pedig többet vártam volna el, de így is egy egész humoros lett. Egyszer nézős mese, de arra az egy alkalomra megéri.

hell.l   2016. 10. 10.

A sorozat az nagyon jó, viszont ez a film nem hozta meg a vele szemben felállított elvárásaimat. Megnézni megnézhető, de nem hasonlítható össze a sorozat egyik epizódjával sem.

Antonio Banderas

Életed legfurcsább partiján vagy. A melletted ülő szivárványt okád, a Ragyogás ikerpárja játszani csábít, amikor pedig oldalra nézel, észreveszed, amint az univerzum őrzője, az Illuminati-háromszöges delfin kimegy a klotyóra. Közben valaki elviselhetetlenül röhög – ismerős ez valahonnan… lassan rájössz, hogy ez bizony SpongyaBob. És akkor megszólal a méretes 3D-szemüvegben, magasított széken melletted ücsörgő elsős, és magadhoz térsz. Valójában egy gyerekfilm vetítésén ülsz. több»

Kissé agyonnyomták az elvárások a produkciót: amellett, hogy az egyedi szellemiségtől sem akart elszakadni, meg kellett indokolnia a létét a nagyvásznon és bevonzani azokat a 6-7 éves nézőket is, akik animációs filmet keresve indultak moziba. több»

SpongyaBob és barátai visszatértek a filmvászonra, hogy visszaszerezzék a herkentyűburger titkos receptjét a gonosz kalózkapitánytól. Az első mozifilm nálunk csak lemezen jelent meg, ami nagy kár. 10 évvel később itt a folytatás 3D-vel, sok-sok zöld háttérrel, amit mi nem látunk és egy nagyon is élő Antonio Banderasszal. több»

A rajzfilm zenéjét Pharrell Williams írta, 41. születésnapján a zenész egy hatalmas Herkentyűburger tortát kapott amin Sponga Bob és Patrik csücsült.

(nanita95 )

A rajzfilm az eddigi legvegyesebb technikával készült, ugyanis animált rajzfilm ami tartalmaz CGI elemeket pár résznél pedig stop motion jeleneteket is, valamint élőszereplős képkockákat is.

(nanita95 )

A 2015-ös év 5. legjobban teljesítő animációs produkciója volt.