A Lego-kaland 2 (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Hgggggggffftttt   2020. 01. 11.

Nagyon jó folytatás ,bár mondjuk az első jobb.

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Nagykn jó animációs mese volt. Tetszik hogy ezt a részt egy kicsit musicalesebbre vették. Több maradandó fülbemászó dallam is van a mesében és a dalszövegek is rettentően viccesek. Poén amikor kiderül hogy a játékoknak mit takar az ArmageddonXD mégis érzelmes és tanulságos történet, mert végső soron a testvéri szeretet van a történet mögött.

BoBamburg   2019. 07. 14.

Nem voltak nagy elvárásaim, tényleg csak szórakozni szerettem volna a film nézése közben, és arra tökéletes is volt. Poénok fárasztóak, de szerencsére többnyire kreatívak és viccesek, történet ötletes és izgalmas a látványvilág pedig gyönyörű. Sokat nem énekelnek a filmben, de volt egy két töltelék szám amit nyugodtan lehetett volna mellőzni, mert kissé kommersz muszájból belerakott dalok voltak.

Miska bácsi   2019. 07. 02.

Kicsit lemaradt az elsőhöz képest

Jó, jó, csavaros a történet, vicces, és nincs rókabőr szaga, amitől leginkább tartottam. Teljes értéket képvisel az első rész után, ami az utóbbi jó pár év egyik legnagyobb teljesítménye volt számomra animációs film terén. Megismételni sejtettem, hogy nem tudják, tehát így is nagyon elégedett voltam vele. A legnagyobb tüske a sok zenei betét volt. Vérszemet kaptak a Minden szupi-szuper sikerétől, sajnos a film hátrányára.

Timon   2019. 09. 20.

Nem volt rossz folytatás:szemet kápráztató látványvilág,és jópofa dalbetéteké volt a hangsúly,de majd kiszúrta a szememet,ahogy túltengett az utalásoktól.Ezek olyanok,amelyek a tátsadalmi problémákra,úgymint: bizalmatlanságra, esetleg tárgyalásképte-lenségre,megtévesztésre,esetleg önátverésre mutatnak rá. Emiatt a funkció miatt kissé vegyes érzelmek kavarogtak bennem egy ideig. Próbáltam ezt fenntartással kezelni a film során,de így is az jött át,hogy ez sem kerülte el ezt a tipikus ,,tásadalomparó-diát."Családi körű játszás keretein belül tudták persze a lehető legjobban ezt bemutatni,de ettől függetlenül még ma is úgy vagyok vele,hogy az első valamivel jobb. Erre nem azt mondom,hogy gyengébb, hanem csak azt,hogy nem olyan friss mint az első. A poénok viszont itt is ütősek voltak. 10/8

Phil Lord
Chris Pratt
Mike Mitchell
Stephanie Beatriz
Alison Brie

A Lego-kaland 2. egy kiválóan kivitelezett folytatás, amely rengeteg szempontból felülmúlja elődjét. Remek az animáció, ötletes a humor, szórakoztató a cselekmény, és mindez egy mélyebb értelmi és érzelmi dimenziót kap, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt szórakoztató. több»

Phil Lord és Christopher Miller (Pókember: Irány a Pókverzum!) nem hazudtolják meg magukat, a második részben emelnek a téten, és egy igazán őrült és szürreális agymenéssel örvendeztetik meg az nézőket. Viszont ez nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd, és igazából ami a LEGO-kaland 2. nagy erénye, az a „hibája” is úgymond. Nagyon tömény, színes-szagos, kicsit kaotikus és az őrületet egy olyan szintre emeli, amit szavakkal nehéz kifejezni. Mindezek ellenére a LEGO-kaland 2. megtekintését jó szívvel ajánlom mindenkinek, mivel rendkívül szórakoztató, és egy egészen jó kis történetet kanyarítottak hozzá, amibe néhány csavart is belecsempésztek. több»

Minden szupi-szuper! Még mindig. több»

A film összbevétele 191 306 508 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 144 191 630 forintot termelt.

A General Mayhem hangját adó Stephanie Beatriznak van egy apró sebhelye a jobb szemöldökénél, amit ironikus módon épp egy kis LEGO-darabka okozott tízéves korában.

(Thibo84)

A Lego mozis franchise negyedik egészestés filmje (A Lego-kaland, Lego Batman, Lego Ninjago).

Nem sokkal az első rész premierje után jelentette be a Warner Bros., hogy elkészítik a folytatást. Ekkor 2017. május 26-ra tűzték ki a premierdátumot, melyet végül 2018. februárjára halasztottak.