A Lego-kaland 2 (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part

Vágottszemű   2019. 02. 07.

Eléggé gyerekeknek van. De attól még ha gyerek lennék élvezetes lenne. Persze ez is a tanulságon alapszik mint a másik legó film. A gyereketeknek ajánlom.

Buffy   2019. 02. 10.

Nekem nagyon bejött az előző rész, és nagyon szorítottam a folytatásnak. Nem kellett csalódnom, épp olyan humoros és felszabadító, akár az előző. Jól megírt poénokkal, és persze jól kitalált karakterekkel. Az biztos, hogy egy többszörnézős darab lett ebből is!

achyles77   2019. 02. 07.

Szerintem az első rész is zseniális volt, A Lego-kaland 2 pedig nagyszerűen vitte tovább az örökséget. Szórakoztató, telis-tele van remek utalásokkal (ezeket inkább felnőtt korosztály fogja értékelni), és baromira vicces az egész, úgy, ahogy van. Ha össze kéne vetnem az elsővel, talán azt a színvonalat nem hozza, de továbbra is igen magasan tartja a lécet. Nem kérdés, el kell menni, és meg kell nézni. Nem fogjátok megbánni. :)

kodin1   2019. 02. 09.

Ez kész, le a kalappal az alkotók előtt. Ritkán ér fel egy folytatás az előzményéhez, de A lego kaland 2-nek sikerült, ezzel pedig mi, nézők jártuk a legjobban. Könnyesre nevettük magunkat, parádsan megírt mozi remek látvánnyal, ami ki akar szakítani a hétköznapokból, és másfél órára ezt tökéletesen meg is teszi.

Ricardo Garcia   2019. 02. 08.

Hát, gyerekek eszméletlenül jól sikerült ez a mese. Én csakis ajánlani tudom mindenkinek. Garantáltan jól fog szórakozni kicsi és nagy egyaránt, ezt azért is mondom mert ritka manapság az olyan animáció, amely ennyire széles korosztálynak tud nyújtani valamit.

Phil Lord
Chris Pratt
Mike Mitchell
Stephanie Beatriz
Alison Brie

A Lego-kaland 2. egy kiválóan kivitelezett folytatás, amely rengeteg szempontból felülmúlja elődjét. Remek az animáció, ötletes a humor, szórakoztató a cselekmény, és mindez egy mélyebb értelmi és érzelmi dimenziót kap, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt szórakoztató. több»

Phil Lord és Christopher Miller (Pókember: Irány a Pókverzum!) nem hazudtolják meg magukat, a második részben emelnek a téten, és egy igazán őrült és szürreális agymenéssel örvendeztetik meg az nézőket. Viszont ez nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd, és igazából ami a LEGO-kaland 2. nagy erénye, az a „hibája” is úgymond. Nagyon tömény, színes-szagos, kicsit kaotikus és az őrületet egy olyan szintre emeli, amit szavakkal nehéz kifejezni. Mindezek ellenére a LEGO-kaland 2. megtekintését jó szívvel ajánlom mindenkinek, mivel rendkívül szórakoztató, és egy egészen jó kis történetet kanyarítottak hozzá, amibe néhány csavart is belecsempésztek. több»

A General Mayhem hangját adó Stephanie Beatriznak van egy apró sebhelye a jobb szemöldökénél, amit ironikus módon épp egy kis LEGO-darabka okozott tízéves korában.

(Thibo84 )

A Lego mozis franchise negyedik egészestés filmje (A Lego-kaland, Lego Batman, Lego Ninjago).

Nem sokkal az első rész premierje után jelentette be a Warner Bros., hogy elkészítik a folytatást. Ekkor 2017. május 26-ra tűzték ki a premierdátumot, melyet végül 2018. februárjára halasztottak.