A Lego-kaland 2 (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Nagykn jó animációs mese volt. Tetszik hogy ezt a részt egy kicsit musicalesebbre vették. Több maradandó fülbemászó dallam is van a mesében és a dalszövegek is rettentően viccesek. Poén amikor kiderül hogy a játékoknak mit takar az ArmageddonXD mégis érzelmes és tanulságos történet, mert végső soron a testvéri szeretet van a történet mögött.

Miska bácsi   2019. 07. 02.
Kicsit lemaradt az elsőhöz képest

Jó, jó, csavaros a történet, vicces, és nincs rókabőr szaga, amitől leginkább tartottam. Teljes értéket képvisel az első rész után, ami az utóbbi jó pár év egyik legnagyobb teljesítménye volt számomra animációs film terén. Megismételni sejtettem, hogy nem tudják, tehát így is nagyon elégedett voltam vele. A legnagyobb tüske a sok zenei betét volt. Vérszemet kaptak a Minden szupi-szuper sikerétől, sajnos a film hátrányára.

BoBamburg   2019. 07. 14.

Nem voltak nagy elvárásaim, tényleg csak szórakozni szerettem volna a film nézése közben, és arra tökéletes is volt. Poénok fárasztóak, de szerencsére többnyire kreatívak és viccesek, történet ötletes és izgalmas a látványvilág pedig gyönyörű. Sokat nem énekelnek a filmben, de volt egy két töltelék szám amit nyugodtan lehetett volna mellőzni, mert kissé kommersz muszájból belerakott dalok voltak.

Csillagpor   2019. 03. 24.
Ötletesen összerakott folytatás

Aranyos és izgalmas történet, jó kis, felnőtt fejjel is élvezhető fordulatokkal, mondanivalóval. A mamarmageddonon, mikor kiderült, hogy értik, jót nevettem:D A zenék isteniek. Tetszik, hogy kicsit musicalesebbre vették a figurát.

Vágottszemű   2019. 02. 07.

Eléggé gyerekeknek van. De attól még ha gyerek lennék élvezetes lenne. Persze ez is a tanulságon alapszik mint a másik legó film. A gyereketeknek ajánlom.

Phil Lord
Chris Pratt
Mike Mitchell
Stephanie Beatriz
Alison Brie

A Lego-kaland 2. egy kiválóan kivitelezett folytatás, amely rengeteg szempontból felülmúlja elődjét. Remek az animáció, ötletes a humor, szórakoztató a cselekmény, és mindez egy mélyebb értelmi és érzelmi dimenziót kap, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt szórakoztató. több»

Phil Lord és Christopher Miller (Pókember: Irány a Pókverzum!) nem hazudtolják meg magukat, a második részben emelnek a téten, és egy igazán őrült és szürreális agymenéssel örvendeztetik meg az nézőket. Viszont ez nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd, és igazából ami a LEGO-kaland 2. nagy erénye, az a „hibája” is úgymond. Nagyon tömény, színes-szagos, kicsit kaotikus és az őrületet egy olyan szintre emeli, amit szavakkal nehéz kifejezni. Mindezek ellenére a LEGO-kaland 2. megtekintését jó szívvel ajánlom mindenkinek, mivel rendkívül szórakoztató, és egy egészen jó kis történetet kanyarítottak hozzá, amibe néhány csavart is belecsempésztek. több»

Minden szupi-szuper! Még mindig. több»

A film 144 191 630 forintos bevételt termelt Magyarországon.

A General Mayhem hangját adó Stephanie Beatriznak van egy apró sebhelye a jobb szemöldökénél, amit ironikus módon épp egy kis LEGO-darabka okozott tízéves korában.

(Thibo84)

A Lego mozis franchise negyedik egészestés filmje (A Lego-kaland, Lego Batman, Lego Ninjago).

Nem sokkal az első rész premierje után jelentette be a Warner Bros., hogy elkészítik a folytatást. Ekkor 2017. május 26-ra tűzték ki a premierdátumot, melyet végül 2018. februárjára halasztottak.