Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

sammy88   2020. 08. 30.

Szerethető kis lények

Ezt a mesét is többszöri halogatással néztem meg, de abszolút pozitív csalódás volt és nagyon aranyosak a trollok, érdemes volt megnézni.

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Sokszínű világa minden korosztálynak látványos lehet. A története is nyomon követhető és a maga módján egyszerű. A zenék pedig teljesen feldobják az amúgy is aranyos rajzfilmet.

HercegPeter   2018. 05. 27.

Sajnos ez sokkal gyengébb, mint amit a nagy beharangozás alapján várni lehetett. Ahhoz képest, hogy a kis lények színesek, nekem annyi maradt meg az egészből, hogy végig a sötét színek dominálnak, ami nem szerencsés egy gyerekmesénél. Igazából az egé... több»

Ms. Akárki   2019. 08. 02.

Harmatgyenge egy mese. Egyedül a pörgős hiperaktív kis karakterek amik értékelhetőek és a klasszikus friss popszámok felhasználása. Sablonos és kiszámítható történet. Kisebb gyerekeknek ajánlott csak.

moviewer   2017. 07. 07.

Szerintem egy elég középszerű kis rajzfilm. A kisebbeknek talán érdekes lehet a sok színes figura akik folyton dalolásznak, de szerintem sokkal több nincs ebben a filmben.

Norbert93   2019. 05. 17.

Gyakorlatilag a retro troll babák mellé készítettek már-már kötelező jellegűnek tűnő animációs filmet, amit fantázia híján a lehető legegyszerűbb sablonokból ollóztak össze. Képi világ és az animáció valóban szép, de a sok dalolászás nekem kissé ideg... több»

felicity   2017. 08. 08.

Nagyon cuki film. Egyszer szomorú egyszer vidám. Egy szóval : érzelmes. Vannak benne poénok. Az animáció, a karakterek és a dalok is jók. Csak ajánlani tudom.

Russell Brand
GloZell Green
Aino Jawo
Caroline Hjelt
Ron Funches

A film összbevétele 346 864 462 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 172 768 990 forintot termelt. A hazai mozik összesen 133 712 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Galaxis Őrzői első részében Starlord egy troll babára cseréli ki a Gömbben található Végtelen követ.

(Norbert93 )

Golden Globe díjra jelölték egy kategóriában: legjobb dal jelölés (Justin Timberlake; Max Martin; Shellback - Can’t Stop The Feeling)

(BéBé)

Anna Kendrick ötlete volt, hogy a legboldogabb trollt, Pipacsot egyéb tulajdonságokkal is ruházzák fel, mint például a csínytevő vagy az optimista. A színésznő a saját személyiségét is belevitte a karaktere megformálásához.

Anna Kendrick-nek úgy jellemezték a figuráját,Pipacsot amikor megmutatták neki, mint a legboldogabb trollt. Ő maga a boldogság és az öröm megtestesítője.

Ez a DreamWorks első animációs musical-je az Egyiptom hercege (1998) óta.

(ps)

Az eredeti troll babákat 1958-ban a dán származású Thomas Dam készítette el.

Az egy sima egy fordított metodikát már régóta nem követő Dreamworks, ezúttal is a sima mellett tette le a voksát. Ezt a gyerekek ugyan egyáltalán nem, de a felnőttek bánhatják. 6/10 több»

A sztori inkább csak ürügy a folyamatos dalolásra (Justin Timberlake szellemesen rakta össze a zenéket) és viccelődésre, de kit érdekel, ha a végén jókedvűen távozunk? 70/100 több»

A Trollok pont annyira tiritarka és túlcukrozott, mint amit várni lehet a szivárványszínű plakáttól, de szerencsére a film nagy részében kellő mennyiségű szarkazmussal és helyenként kifejezetten beteg poénnal ellensúlyozzák. 67/100 több»