Trollok

Trolls

2022.10.16 Artemisia

Boldog banda

A DreamWorks elkészítette a világ legnagyobb cukiságbombáját, Thomas Dam egyébként sokkal ijesztőbb trollfigurái alapján. A Trollok egy színpompás, csili-vili, szivárványos-konfettis mesevilágba kalauzol, ahol a tündéri kis lények, a trollok élnek ... Teljes kritika

2022.01.31 Klauka89

A trollok kedvesek, vidámak és színesek, és az egyetlen dolog, amit akarnak, hogy ne egyék meg őket. Mindent elkövetnek, hogy együtt és hogy életben maradjanak. Persze minden csapatnak van egy fekete báránya. Fény derül a bergeniek gonoszságára, falá... Több

2017.05.02 mamiéstöti2

Sokszínű világa minden korosztálynak látványos lehet. A története is nyomon követhető és a maga módján egyszerű. A zenék pedig teljesen feldobják az amúgy is aranyos rajzfilmet.

2018.05.27 HercegPeter

Sajnos ez sokkal gyengébb, mint amit a nagy beharangozás alapján várni lehetett. Ahhoz képest, hogy a kis lények színesek, nekem annyi maradt meg az egészből, hogy végig a sötét színek dominálnak, ami nem szerencsés egy gyerekmesénél. Igazából az egé... Több

2018.07.31 erahurka

Sokkal rosszabbat vártam, bár így sincs a legjobb animációs filmek közt. A látvány nagyon ütős, leginkább egy másfél órás LSD tripként tudnám jellemezni. Végig pörög meg minden, de valahogy mégsem tudott igazán elkapni.

2019.08.02 Ms. Akárki

Harmatgyenge egy mese. Egyedül a pörgős hiperaktív kis karakterek amik értékelhetőek és a klasszikus friss popszámok felhasználása. Sablonos és kiszámítható történet. Kisebb gyerekeknek ajánlott csak.

2019.05.17 Norbert93

Gyakorlatilag a retro troll babák mellé készítettek már-már kötelező jellegűnek tűnő animációs filmet, amit fantázia híján a lehető legegyszerűbb sablonokból ollóztak össze. Képi világ és az animáció valóban szép, de a sok dalolászás nekem kissé ideg... Több

2017.07.07 moviewer

Szerintem egy elég középszerű kis rajzfilm. A kisebbeknek talán érdekes lehet a sok színes figura akik folyton dalolásznak, de szerintem sokkal több nincs ebben a filmben.

2021.05.14 BoBamburg

Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de ez tök jó film. Egyszer már láttam pár éve, emlékeztem rá, hogy jópofa volt, de második nekifutásra is ugyanolyan jól szórakoztam rajta. A karakterek viccesek, a történet is rendben van, és a dalok se borzasztóak, mint a hasonló énekelgetős filmekben általában lenni szokott.

2017.08.08 felicity

Nagyon cuki film. Egyszer szomorú egyszer vidám. Egy szóval : érzelmes. Vannak benne poénok. Az animáció, a karakterek és a dalok is jók. Csak ajánlani tudom.

2019.01.13 szabomarc

Aranyos mese, bár én pont a bergeniekre használnám alapvetően a troll szót, én úgy képzelnék el személy szerint egy trollt. A történet tetszett, élvezhető, vicces, ajánlom bárkinek.

2017.05.21 Evcsi95

Aranyos, könnyed, színes mese. Mint minden gyerekfilmben, ebben is van bőven tanulság.

2020.08.30 sammy88

Szerethető kis lények

Ezt a mesét is többszöri halogatással néztem meg, de abszolút pozitív csalódás volt és nagyon aranyosak a trollok, érdemes volt megnézni.

2016.11.29 Ercsi

A filmmel kapcsolatban elsősorban a musical-betéteket emelném ki, továbbá a vizualitást, ezek igen profo módon skerültek. Egyszer nézhető, de inkább a gyerekek számára élvezhető.