
Vélemények (23)
A filmmel kapcsolatban elsősorban a musical-betéteket emelném ki, továbbá a vizualitást, ezek igen profo módon skerültek. Egyszer nézhető, de inkább a gyerekek számára élvezhető.
Ez a valami életem egyik legrosszabb élménye volt. Valódi hányinger jött rám miközben néztem, szinkronosan gyerekeknek semmiképpen nem ajánlanám a fejlődésük zavartalansága érdekében.
Nagyon vidám, zenés film, tele kedves, bohókás és vicces figurákkal. A zenék modernek, jól szólnak. A történet nem a legerősebb, de ez nem is arról szól, hanem az érzésről, amit a színek, a dalok és a szakadatlan jó hangulat vált ki.
Mindenbizonnyal valamilyen tudatmódosító szer befolyása alatt állt az, aki ezt a forgatókönyvet megírta, más magyarázat nincs a csillámport fingó és muffint szaró beazonosíthatatlan , idegesítően színes izékre!
Nagyon cuki mese! Nem nagyon akartam belekezdeni, azt hittem nagyon gyerekes lesz, de pozitívan csalódtam. Nagyon aranyos, tanulságos jó poénokkal teli cukiság. Nekem a sztori is nagyon tetszett, a zenék tökéletesek benne. Magyar hangok szintén 5-ös!
Hasonló filmek
Nálam mindent vitt ez a film. Imádnivló zenélő trollok, bár főleg csak a két főszereplőt lehet látni. Remekül felépítettek a videóklip szerű táncos, zenés részek, érezni, hogy valójában ezen van a hangsúly, és ezt a lüktető lendületet legfeljebb csak pár poénnal szakítják félbe időről időre.