Trollok a világ körül

Trollok a világ körül

Trolls World Tour
Máki

Trollváros utcái vidámságtól hangosak, azonban minden megváltozik, amikor Ágas és Pipacs hercegnő döbbenetes felfedezésre jut: nem az övék egy egyedül troll világ! Mindeközben egy gonosz hatalom van felemelkedőben, mely minden trollra szörnyű veszélyt jelent. Hőseink tehát felkerekednek,… Több

Forgatókönyvíró: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Maya Forbes
Premier (HU): 2020.10.29. | Telekom TVGO (2021.03.04.) | HBO Max (2023.09.02.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2023.07.21 Lipót Testvér Nézhetetlen

Én tudom, mi a különbség a koppintás és az utalás közt.

De ez egyértelmű koppintások halmaza. 6 nagy erővel bíró tárgy, amit a „főgonosz” gyűjt... Vajon hol láttuk ezt? (Több kopi is van, de itt öregednék meg, ha mindet felsorolnám.) Ne nézzék meg, ha élni akarnak.

2022.10.20 Artemisia

Troll-Turné

A DreamWorks "Minyonjai", a Trollok kellemesen sikerült első kalandjuk után megkapták a folytatást, melyben tovább bővül az univerzumuk. Az első rész bensőségesebb története után Walt Dohrn rendező egészen más irányba viszi el a folytatást, ugyanis ... Teljes kritika

2021.05.14 BoBamburg

Az előző résszel ellentétben ez már kevésbé működött (nálam legalábbis). Tipikus második részes szitu, összehoznak egy jól eladható filmhez egy folytatást, ami viszont minden téren alulmarad az elődjéhez képest.

2020.12.12 helfannn

Semmi értelme megnézni...

Az előzőhöz és a többi ehhez hasonló meséhez képest ez egy semmi volt. A poénokat hiányoltam sokat, a zenék sem a régiek, ezt még a fiatal korosztály sem fogja élvezni. Jó lenne kihagyni, legalább az előzetes figyelemfelkeltő volt (valamennyire), de ... Teljes kritika

2020.11.12 Félix

Kafa és cuki

Jó érzés volt látni Pipacsot a mozivásznon. Meg hát Ágas, a bús Troll is szuper karakter. Kijelenthető, jobb mint az előző. Nem tetszett az előzőben, hogy Pipacs mindig próbálta rávenni Ágast, hogy énekeljen. A legjobb animációs film. A gyerekeket végig leköti, tartalmasabb kikapcsolódás nincs szerintem filmnézésre, ha egy házaspárnak van 2 vagy 3 5-6 éves gyereke.

A film összbevétele 7 148 541 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 29 831 627 forintot termelt. A hazai mozik összesen 28 772 374 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Trollok egyetlen karaktere, aki nem tért vissza a folytatásban, az első film egyik negatív hőse, Creek, aki gyávaságában elárulta a saját fajtáját, és a film végén a főhősök győzelmet arattak felette. Szerző: hp

A Trollok a DreamWorks ötödik olyan filmje, melyből franchise született (Shrek, Madagaszkár, Kung Fu Panda, Így neveld a sárkányodat). Szerző: hp

A Trollok a világ körül David P. Smith rendezői debütálása. Szerző: hp

A filmet eredetileg Mike Mitchell rendezte volna, de végül otthagyta a produkciót, miután lehetőséget kapott arra, hogy ő rendezze meg A Lego-kaland 2-t. Szerző: hp

(2020. 10. 30.)
A humor is működik, ráadásul nem is csak a kicsiknek, hiszen nem valószínű, hogy a gyerkőcök felismerik Ozzy Osbourne-t, mint az agyát a karrierjével együtt régen a háta mögött hagyó öreg rocker trollt. Több