Trollok a világ körül

Trolls World Tour

2023.07.21 Lipót Testvér Nézhetetlen

Én tudom, mi a különbség a koppintás és az utalás közt.

De ez egyértelmű koppintások halmaza. 6 nagy erővel bíró tárgy, amit a „főgonosz” gyűjt... Vajon hol láttuk ezt? (Több kopi is van, de itt öregednék meg, ha mindet felsorolnám.) Ne nézzék meg, ha élni akarnak.

2022.10.20 Artemisia

Troll-Turné

A DreamWorks "Minyonjai", a Trollok kellemesen sikerült első kalandjuk után megkapták a folytatást, melyben tovább bővül az univerzumuk. Az első rész bensőségesebb története után Walt Dohrn rendező egészen más irányba viszi el a folytatást, ugyanis ... Teljes kritika

2021.05.14 BoBamburg

Az előző résszel ellentétben ez már kevésbé működött (nálam legalábbis). Tipikus második részes szitu, összehoznak egy jól eladható filmhez egy folytatást, ami viszont minden téren alulmarad az elődjéhez képest.

2020.12.12 helfannn

Semmi értelme megnézni...

Az előzőhöz és a többi ehhez hasonló meséhez képest ez egy semmi volt. A poénokat hiányoltam sokat, a zenék sem a régiek, ezt még a fiatal korosztály sem fogja élvezni. Jó lenne kihagyni, legalább az előzetes figyelemfelkeltő volt (valamennyire), de ... Teljes kritika

2020.11.12 Félix

Kafa és cuki

Jó érzés volt látni Pipacsot a mozivásznon. Meg hát Ágas, a bús Troll is szuper karakter. Kijelenthető, jobb mint az előző. Nem tetszett az előzőben, hogy Pipacs mindig próbálta rávenni Ágast, hogy énekeljen. A legjobb animációs film. A gyerekeket végig leköti, tartalmasabb kikapcsolódás nincs szerintem filmnézésre, ha egy házaspárnak van 2 vagy 3 5-6 éves gyereke.

2021.04.24 Máki

Az első zseniális, de ez az új Troll-mese pont nem lett a kedvencem. Annyira kár, pedig irtóra bírtam az előzőt. Laposak a poénok, fogod a fejed történettel. Jó, cuki meg minden, de nem túl meggyőző, legalábbis engem nem fogott meg. 2 csillagot adnák... Több

2020.10.29 stif

Szerintem teljesen korrekt volt, zenés, vicces, elsősorban gyerekeknek, de ez még semmi nem von le az értékéből.

2020.11.03 Kiss

Az első rész nem igazán jött be, de gondoltam, adok esélyt a folytatásnak. Nem vagyok benne biztos, hogy jó döntést hoztam. Igazából ugyanazt a színvonalat hozza, mint a Trollok, a fiatalabb korosztály számára valószínűleg tartalmasabb kikapcsolódás, mint a felnőtteknek. Közepesre értékelem.

2022.07.26 Evibaby6669

Cuki trollok

Igazából, szerintem nagyon édesek a karakterek. Valamint ez a kisgyermekek számára is egy jó történet, így legalább több zenét is megismerhetnek.

2020.11.10 TIBOR

Pipacs és barátai visszatérnek, és jobbak, mint valaha

Jó zenék, könnyű sztori, ami a következő: a rockkirálynő el akarja pusztítani az összes zenét. Hát... a poénokat elnézve azok sem túl bonyolultak. Nem vártam többet ettől a filmtől. Pont ilyennek kell lennie.

2020.10.30 danny

Egyszeri nézésre tökéletesen alkalmas, de sajnos nem több ennél. Mintha a Minyonok nyomdokaiba próbálna lépni a Trollok, de kissé erőtlenre sikeredett.

2020.11.07 [email protected]

A troll csak bulira vár

Jól megvannak formázva a karakterek, és nem nagyon-nagyon hosszú a játékidő, szerintem kevesebb mint másfél óra, de azért jó szórakozás a hétvégére. Minden megvan benne, ami egy ilyen filmben meg kell, hogy legyen. A következők azok: nem túl hosszú játékidő, könnyed poénok, nem túl bonyolult sztori, édes zenék.

2020.11.04 brsvktr87

Mit mondhatnék, nagyon cuki mese, de valahogy engem nem fogott meg. Egy picit úgy éreztem, hogy minden túltoltak benne, ettől pedig annyira telítődtem, hogy nem érzem azt, hogy valaha még meg szeretném nézni.

2020.10.31 Zsófia

Imádtuk a Trollokat, úgyhogy a folytatás sem maradhatott ki. Szerintem baromira vicces, lendületes, szórakoztató, tényleg ki tud kapcsolni, és a zenék is kimondottan jók lettek, ráadásul kellően pörgős is. Mi mást is mondhatnék? Nézzétek! :)